Keystone logo
Japan Lutheran College

Japan Lutheran College

Japan Lutheran College

Wstęp

Zadaniem tej szkoły jest przygotowanie osób, które „służą Bogu i świat w duchu Chrystusa” poprzez „instrukcją, która ceni każdą i każdego człowieka.”

Christian Instruction

Chrześcijaństwo - duch założycielski, który obsługuje Japonia Lutheran College

Chrześcijaństwo, założycielem duch, który jest spuścizną JLC, a nie wydaje się tylko w wykładach, ale jest częścią całego życia kampusu. Dużo można się nauczyć i otrzymałem od codziennych interakcji z wykładowców, pracowników i innych uczniów.

Japonia Lutheran College ma Campus Christian Center, gdzie kapelan (pastor) zapewnia przywództwa dla wszystkich działań i programów związanych z kultu, na terenie kampusu. Kapelan jest obsługiwana przez asystenta kapelan, wraz z innymi pomocnikami i wolontariuszy studentów, którzy tworzą komitet kultu. Są to usługi kaplicy codziennie klasa. Chociaż kult nie jest obowiązkowe, to ma zapewnić miejsce, gdzie wykładowcy i studenci mogą przyjść razem jako jeden, usłyszał słowo Boga, i przyłączyć się do modlitwy. Za pośrednictwem komunikatów prezentowanych tutaj, nie ma szans, aby zobaczyć inną stronę tych osób, które współdziałają z codziennym.

Podstawą naszej „Lutheraness” - jak to było, z chwaląc Boga i miłość do wspierania naszych bliźnich jest znaleźć w tej instrukcji chrześcijańskiej. To jest nasza nadzieja, że ​​lata nauki w JLC nie spowoduje tylko w wiedzę i umiejętności, ale będzie to czas, który głęboko dotyka każdego z nas jako jednostki.

Lokalizacje

  • Tokyo

    3 Chome-10-20 Osawa, Mitaka-shi, 181-0015, Tokyo

    Programy

    pytania