Keystone logo
James Cook University Online

James Cook University Online

James Cook University Online

Wstęp

Rozwijaj swoją karierę dzięki innowacyjnemu, elastycznemu stopniowi podyplomowemu. Zacznij budować lepszą przyszłość dzisiaj.

Kursy Master's, Graduate Diploma i Graduate Certificate w zakresie pielęgniarstwa, nauki o danych i biznesu pozwolą Ci zdobyć umiejętności, wiedzę i referencje, aby rozwijać swoją karierę i zmieniać swoją wybraną dziedzinę.

Dlaczego warto studiować z JCU?

Ucz się, kiedy ci odpowiada, uzyskaj osobiste wsparcie akademickie i nadaj swojemu CV połysk dzięki kwalifikacjom uznanego na całym świecie uniwersytetu.

Z reputacją doskonałości w nauczaniu i badaniach, znamy wartość światowej klasy edukacji: nasi studenci kończą, aby stać się liderami w swoich dziedzinach i społecznościach. Co więcej, JCU zostało nagrodzone pięcioma gwiazdkami za sukces w pracy dyplomowej przez sześć lat prowadzony przez The Good Universities Guide.

Poprzez nasze kursy podyplomowe dążymy do tego, aby dać profesjonalistom pozytywny wpływ i sprawić, by ich życie miało znaczenie. Zarejestruj się już dziś i zdobądź umiejętności, aby zbudować swoją lepszą przyszłość już dziś.

Nasze dziedzictwo

Założona w 1961 roku z kampusami w Townsville, Cairns i Singapurze, JCU jest drugim najstarszym uniwersytetem w Queensland. Reprezentowana przez 2% światowych instytucji szkolnictwa wyższego reputacja JCU w zakresie doskonałości opiera się na naszych światowej klasy badaniach, a także na wiodących w branży wynikach naszych absolwentów we wszystkich sektorach. Sukces naszych uczniów jest naszym priorytetem.

Spotkaj się z naukowcami, którzy zapewnią Ci najlepsze wyniki badań i nauczania:

 • Pielęgniarstwo
 • Nauka danych
 • Biznes

Co oferujemy

W JCU Online łączymy najnowsze nauczanie i uczenie się z głębokim zrozumieniem dostarczania kursów podyplomowych online .

Nasi pracownicy należą do światowej czołówki naukowców , znanych ze swoich stypendiów, profesjonalnego rygoru i wspierającego podejścia do studiów podyplomowych online.

Nasz ranking wśród najlepszych uniwersytetów na świecie oznacza, że dyplom z JCU Online pomoże w zdobyciu CV . W rzeczywistości JCU otrzymało pięć gwiazdek za sukces w pracy w Przewodniku Dobrych Uniwersytetów przez ostatnie sześć lat.

Różnica JCU Online

Studia podyplomowe z JCU Online są innowacyjne, elastyczne i dostosowane do potrzeb współczesnych profesjonalistów. Dostępne na dowolnym urządzeniu i zaprojektowane tak, aby umożliwić naukę „zawsze i wszędzie”, kursy JCU Online pasują do Twojego życia i stylu życia.

Nasze interaktywne środowisko online czyni naukę interesującą. Wideo, audio, czaty grupowe i inne pomogą Ci poczuć się zanurzonym w zajęciach i jak najlepiej wykorzystać swoje badania. Ułatwiamy liczne możliwości nawiązania kontaktu z innymi studentami , zapewniając uzupełnienie kwalifikacji akademickich o prawdziwą sieć profesjonalnych rówieśników.

Jednak mimo, że promujemy korzyści płynące z nauki online, dostrzegamy także wartość osobistych powiązań i indywidualnego wsparcia . Dlatego też, jako uczeń JCU Online, będziesz miał swojego osobistego Doradcę Sukcesu, który wesprze Cię od zapisania się na studia, asystowania i zachęcania Cię do ukończenia kursu.

Lokalizacje

 • Douglas

  James Cook Drive,1, 4811, Douglas

  • Brisbane

   Queen Street,349, 4000, Brisbane

   • Smithfield

    McGregor Road,90, 4878, Smithfield

    pytania