Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Jacksonville University

Jacksonville University

Jacksonville University

Wstęp

1 października 1934: Pierwsze zwołanie Uniwersytetu im. Williama J. Portera w audytorium na trzecim piętrze Pierwszego Baptist Educational Building.

1935: Porter University oficjalnie zmienia się w Jacksonville Junior College (JJC). Zajęcia przenoszą się do sal Haddock Business University przy 517 Laura Street.

1936: Szkoła zajmuje całe drugie piętro Florida Theatre Building.

Kwiecień 1944: JJC przenosi się do Kay Mansion przy 704 Riverside Avenue.

2 października 1950: Zajęcia rozpoczynają się na kampusie w Arlington w pierwszym stałym budynku (założyciele).

1961: Powstaje Wyższa Szkoła Sztuk Pięknych.

1981: Wprowadzenie nowych kierunków: taniec, fotografia i komunikacja.

2001: Remont budynku Rady i Centrum Kinne.

1 lipca 2004: Kerry Romesburg został jedenastym rektorem uniwersytetu.

2007: Pielęgniarstwo rozszerza się o specjalizację pielęgniarki rodzinnej i ratunkowej, najpierw na Florydzie, szósta w kraju. Oak Hall, najnowsze nowoczesne pomieszczenia mieszkalne, otwarte dla studentów.

Misją Jacksonville University jest przygotowanie każdego studenta do długotrwałego sukcesu w nauce, osiągnięciach, przewodzeniu i służbie.

Misja ta zostanie zrealizowana jako mała, wszechstronna, niezależna społeczność uniwersytecka położona w tętniącym życiem otoczeniu miejskim. Uniwersytet obsługuje zróżnicowane etnicznie i geograficznie, głównie studenci studiów licencjackich, a także dorosłych słuchaczy wybranych programów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i zawodowych.

Społeczność ucząca się Jacksonville University zapewni spersonalizowaną obsługę, bliską interakcję między studentami a wykładowcami oraz szeroką gamę programów edukacyjnych i pozalekcyjnych. Nasze doświadczenie edukacyjne będzie podkreślało zaangażowanie w uczenie się, integrację myślenia z działaniem oraz połączenie profesjonalnego przygotowania z silnymi podstawami sztuk wyzwolonych.

Wartości

Wartości społeczności uczącej się i żyjącej Jacksonville University :

  • studenci i jakość ich doświadczeń edukacyjnych / życiowych jako najwyższy priorytet;
  • zaangażowanie wykładowców i studentów w nauczanie, uczenie się i poszerzanie wiedzy w środowisku doskonałości i wolności akademickiej;
  • służba uniwersytetowi, społeczności i społeczeństwu; i
  • uczciwość, prawość i wzajemny szacunek.

Jacksonville University będzie uniwersytetem uznanym w kraju i na świecie, znanym z programów popisowych, zapraszających i wspierających kampusów oraz sukcesów swoich studentów.

Celem Jacksonville University będzie stworzenie kompletnego środowiska uczenia się, w którym studenci mogą rozwijać się i doświadczać sukcesów akademickich, społecznych i osobistych. Studenci poczują, że Jacksonville University to ich dom akademicki; dom, w którym czują się bezpieczni, doceniani i zaangażowani. Podstawą tych starań będzie stacjonarny program studiów licencjackich, uzupełniony wybranymi programami zawodowymi i magisterskimi.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Jacksonville

    University Boulevard North,2800, 32211, Jacksonville

    pytania