Keystone logo
International University Of Sarajevo IUS

International University Of Sarajevo IUS

International University Of Sarajevo IUS

Wstęp

Międzynarodowy Uniwersytet w Sarajewie jest organizacją non-profit niezależną instytucją szkolnictwa wyższego, które autonomicznie zapewnia finansowanie dla jego pracy. Oferuje programy edukacyjne we wszystkich trzech cykli studiów, jak również konkretne programy rozwoju zawodowego w obszarze zarejestrowanych.

IUS jest akredytowany z krajowymi Agencja Rozwoju Szkolnictwa Wyższego i Zapewniania Jakości i wpisany do rejestru państwowego akredytowanych instytucjach szkolnictwa wyższego w Bośni i Hercegowinie. Uczelnia jest wspólnikiem członkiem European University Association (EUA) oraz pełny członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Uniwersytetów (IAU), Dodatkowo, wszystkie siedem programów reprezentowane przez Keystone są akredytowane przez AQ Austrii przez okres sześciu lat począwszy od września 2016 r IUS następująco struktura czteroletni stopień W poziom licencjackich, Programy są kompatybilne z systemem bolońskim i pozwalają na swobodne przenoszenie kredytów przez ECTS. Licencjat w IUS jest szacowana na 240 punktów. ZA Master Program trwa w IUS jeden rok i jest wyceniana na 60 punktów.

Wymagania językowe

Test język komunikacji i edukacji w IUS jest AngielskiI wszyscy potencjalni studenci muszą dowód znajomości języka (IELTS 6 lub 79 TOEFL IBT). Studenci, którzy nie posiadają tego poziomu biegłości mogą studiować w English Language School, dopóki nie są gotowe do ich badań wydziału język mądry.

Opłaty

W poziom licencjackich Koszt programu rozpoczyna się od 3600 Euro z odpowiednimi stypendiów. Dla Magister Genetyki i Bioinżynierii opłata wynosi 3500 Euro, Dla Programy stosunków międzynarodowych oraz elektrotechniki i elektroniki InżynieriaOpłata jest 3000 Euro.

Lokalizacje

  • Sarajevo

    Hrasnička cesta 15 Ilidža , 71210, Sarajevo

pytania