Keystone logo
International University of Japan

International University of Japan

International University of Japan

Wstęp

Przegląd

Kiedy w roku 1982 założono International University of Japan , jego misją było rozwijanie przyszłych liderów o wysokim poziomie specjalistycznej wiedzy teoretycznej i praktycznej, a także zrozumienie i empatia wobec różnorodności kultur na świecie, zwiększając ich zdolność do przyczyniania się do globalnego rozwoju. społeczeństwo.

W ciągu minionych 35 lat ponad 4300 światowych liderów z około 130 krajów pochodziło z naszych absolwentów szkół stosunków międzynarodowych i zarządzania międzynarodowego. W naszym kampusie zbudowaliśmy unikalną i globalną społeczność intelektualną, niezrównaną na świecie. Około 300 studentów z 50 krajów mieszka w akademikach, studiach i badaniach razem z naszym wydziałem.

Ponadto rozwinęliśmy bogatą infrastrukturę edukacyjną, aby dostosować się do społeczeństwa informacyjnego i utrzymujemy silne relacje z Centrum Globalnej Komunikacji (GLOCOM), które jako lider badań nad społeczeństwem informacyjnym podkreśla "Chigyo", badanie wiedzy.

IUJ , położone w spokojnym sercu wiejskiej Japonii, jest idealnym miejscem dla młodych mężczyzn i kobiet ze wszystkich stron świata, aby mogli się uczyć i uczyć się od siebie nawzajem oraz od utalentowanych i zróżnicowanych wydziałów międzynarodowych. The Graduate School of International Relations (GSIR) i Graduate School of International Management (GSIM) stanowią wyjątkową okazję dla studentów IUJ do pogłębienia wiedzy na temat nauk politycznych i studiów obszarowych, przy użyciu najnowocześniejszych technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Nasz dobrze wyposażony kampus, ze wspaniałym centrum biblioteczno-informacyjnym Matsushita (MLIC), pozwala uczniom nadążać za tą szybko zmieniającą się globalną i technologiczną erą. Podczas gdy język angielski jest językiem nauczania, w IUJ oferowane są różne poziomy kursów języka japońskiego, aby ci, którzy chcą rozwinąć swoją znajomość języka japońskiego na staż lub zawodową karierę, gdzie znajomość języka japońskiego jest ważna, mogą to zrobić. Jednocześnie kursy języka japońskiego pomogą studentom z zagranicy w lepszym zrozumieniu japońskiej kultury i pomogą im w codziennej komunikacji międzykulturowej i wymianie.

Ci, którzy chcą kontynuować karierę zawodową w globalnym biznesie i organizacjach publicznych, zostawiają IUJ nie tylko z IUJ MBA lub magisterskimi, ale również z IUJ przez całe życie siecią osobistą i zawodową na całym świecie, która będzie ogromnym zasobem przydatnym w życiu.

GSIM zdobywa międzynarodową akredytację AACSB *

Od 20 lutego 2018 r., Graduate School of International Management (GSIM), IUJ dumą uzyskała akredytację od AACSB International, wiodącego na świecie autorytetu w zakresie zapewniania jakości szkół biznesu. Proszę zapoznać się z ogłoszeniem ogólnym AACSB, biurem prasowym AACSB i ogłoszeniem regionalnym, które zostało wysłane do około 100 reporterów w naszym najbliższym regionie przez AACSB. IUJ stała się jedną z czterech akredytowanych uniwersytetów akredytowanych przez AACSB w Japonii i pierwszą akredytowaną angielską szkołą średnią w Japonii, oferującą studia podyplomowe.

Informacje o GSIM

Dzięki swojej misji pielęgnowania mądrych jednostek dla globalnego biznesu i przywództwa społecznego, GSIM został założony w 1988 roku pod kierownictwem i współpracą Amos Tuck School of Business w Dartmouth College, USA. GSIM był pierwszą amerykańską szkołą biznesu w Japonii i pierwszym programem MBA w Japonii, który prowadził kursy tylko w języku angielskim. Od tego czasu GSIM zbudował międzynarodową sieć absolwentów obejmującą ponad 120 krajów i regionów i rozwinął swój kampus w różnorodne, wielonarodowe, wielokulturowe, wieloetniczne środowisko składające się z studentów z całego świata. GSIM rozwinęło się w uznawaną na całym świecie szkołę biznesu, należącą do 100 najlepszych szkół biznesu na świecie (np. The Economist Intelligence Unit).* O AACSB

Założona w 1916 roku i mająca siedzibę w Tampa na Florydzie, USA, AACSB International (Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business) jest najdłużej działającym globalnym organem akredytującym dla szkół biznesu, łączącym edukatorów, studentów i firmy w celu stworzenia następnej generacji wielkich liderów . AACSB International to największy na świecie sojusz edukacyjny.

Akredytacja AACSB jest powszechnie uważana za najwyższy poziom akredytacji szkół biznesu, "znak doskonałości" w edukacji biznesowej i synonim najwyższych standardów jakości. Akredytacja AACSB została zdobyta przez mniej niż 5 procent światowych szkół biznesu.

Aby dowiedzieć się więcej o AACSB, odwiedź www.aacsb

Akredytacje

Akredytowane przez AACSB

Lokalizacje

  • Niigata

    International University of Japan 777 Kokusai-cho, Minami Uonuma-shi , 949-7277, Niigata

pytania