Keystone logo
IU International University of Applied Sciences - Online Studies

IU International University of Applied Sciences - Online Studies

IU International University of Applied Sciences - Online Studies

Wstęp

O j.m

Międzynarodowy Uniwersytet Nauk Stosowanych IU, największy uniwersytet w Niemczech, jest domem dla zróżnicowanej społeczności studentów, liczącej ponad 100 000 osób z ponad 153 krajów . IU wyróżnia się oferowaniem akredytowanych przez państwo, wysokiej jakości programów studiów licencjackich, magisterskich i MBA, wszystkie prowadzone w języku angielskim i charakteryzujące się innowacyjnym podejściem.

Programy IU cieszą się dużym uznaniem i mogą poszczycić się imponującym wskaźnikiem rekomendacji na poziomie 96%. Zostały one celowo zaprojektowane, aby zapewnić uczniom niezrównaną elastyczność w ich edukacyjnej podróży. Wykorzystując w pełni zintegrowaną platformę cyfrową i najnowocześniejsze narzędzia edukacyjne, IU umożliwia zdobycie dyplomu w 100% online dostosowanego do Twojego indywidualnego harmonogramu.

Programy IU zostały zaprojektowane z myślą o zapracowanych profesjonalistach: zapewniają nowy poziom elastyczności, dzięki czemu można zrównoważyć studia i pracę, życie lub rodzinę. Ocenione na 5 gwiazdek w QS, ich programy studiów online umożliwiają zdobycie niemieckiego stopnia z dowolnego miejsca na świecie, w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Dzięki ich w pełni zintegrowanej platformie cyfrowej i innowacyjnym narzędziom do nauki, które wykorzystują technologię sztucznej inteligencji, takim jak ChatGPT i Syntea, możesz dostosować swoją ścieżkę edukacyjną do własnych potrzeb i harmonogramu. Dlatego 96% swoich studentów rekomenduje studiowanie na IU.

Dla tych, którzy chcą studiować i mieszkać w Niemczech, IU oferuje również mieszane programy na terenie kampusu na swoich kampusach w Berlinie i Bad Honnef. Możesz skorzystać z bardziej ustrukturyzowanego harmonogramu, jednocześnie ciesząc się pewną elastycznością dzięki połączeniu osobistych samouczków i samodzielnej nauki online. W ten sposób możesz zanurzyć się w obcym kraju, budować swoją sieć społeczną i zawodową oraz odkrywać możliwości nauki i pracy. Pod koniec studiów będziesz mieć również prawo do 18-miesięcznej wizy po studiach, aby rozpocząć karierę w Niemczech.

Dowiedz się więcej o IU.

Co IU robi inaczej

IU zapewnia wysokiej jakości programy dla stopni licencjackich, magisterskich i MBA z zupełnie nowym podejściem. IU utworzyło kampusy dla studentów, którzy chcą ukończyć studia na miejscu, ale oferuje także programy w 100% online do nauki na odległość. Kwalifikujący się studenci mogą łączyć studia online i stacjonarne oraz przełączać się między nimi. W ten sposób studenci mają rozwijać się na poziomie osobistym i zawodowym oraz pomagać w rozwoju kariery poprzez zorientowane na przyszłość, elastyczne studia.

Dlaczego IU?

 • Niedrogie: Ciesz się zniżkami na czesne online do 50%
 • Elastyczne opcje płatności: Miesięczne raty lub płatność w całości z góry
 • Opłaty all-inclusive: Zawierają materiały szkoleniowe, brak opłat za złożenie wniosku. Elastyczny
 • Zacznij online od razu, bez stałych naborów semestralnych
 • Ucz się i zdawaj egzaminy w 100% online , we własnym tempie i według własnego harmonogramu - dostęp do cyfrowych materiałów edukacyjnych IU 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu , gdziekolwiek jesteś. Zorientowany na karierę
 • IU oferuje stopnie naukowe w poszukiwanych dziedzinach, ze specjalizacjami
 • Kursy łączą teorię i praktyczne zastosowanie poprzez rzeczywiste studia przypadków
 • Ucz się od profesjonalistów z branży , którzy są ekspertami w swoich dziedzinach

Odnieś globalny sukces dzięki IU

Dzięki IU możesz otworzyć drzwi do możliwości kariery na całym świecie. Ich akredytowane przez państwo programy wyposażą Cię w wiedzę branżową i pożądane umiejętności, dzięki czemu możesz wyróżnić się na globalnym rynku pracy. Studiowanie w IU zapewnia również dostęp do ich ekskluzywnych internetowych usług i wydarzeń związanych z karierą oraz łączy Cię z ich globalną siecią partnerów akademickich, dzięki czemu możesz studiować w USA, Kanadzie lub Australii.

IU: Dostosowany do wymagań rynku globalnego

Studia na IU umożliwiają karierę w globalnym środowisku i zapraszamy studentów z całego świata. IU przygotuje Cię do międzynarodowej kariery dzięki treściom edukacyjnym o znaczeniu międzynarodowym i zwróci szczególną uwagę na zapewnienie międzynarodowej perspektywy zarówno w przypadku modułów ogólnego zarządzania, jak i treści przedmiotowych. IU przekazuje wszystkim swój międzynarodowy sposób myślenia i przygotowuje kolejne pokolenie profesjonalistów do globalnego biznesu.

94% absolwentów IU znajduje pracę w ciągu pierwszych trzech miesięcy od ukończenia studiów, a po dwóch latach średnio 80% pełni obowiązki kierownicze. Te doskonałe wyniki wynikają z faktu, że oprócz nauczania wiedzy zawodowej, skupiają się na szkoleniu kompetencji społecznych i międzykulturowych.

Misja IU

To, co napędza IU, jest tym, co napędza Ciebie: IU projektuje swoje programy tak, aby były jak najbardziej elastyczne i innowacyjne - bez poświęcania jakości. Zapewniają specjalistyczną wiedzę i innowacyjne materiały do nauki, a także koncentrują się na doskonałych usługach dla studentów i profesjonalnym doradztwie. Programy IU dostarczają wiedzy przedmiotowej i umiejętności miękkich z podejściem zorientowanym na przyszłość i narzędziami cyfrowymi, aby przygotować absolwentów do międzynarodowego świata biznesu.

Bezpłatne seminarium internetowe i pytania i odpowiedzi

Seminarium internetowe: Ucz się online z IU 18:00-19:00 (CEST)

Wymagania wizowe

• Studenci, którzy planują odbywać wszystkie studia online, za pośrednictwem wirtualnego kampusu UJ, nie muszą uzyskiwać pozwolenia na pobyt – niezależnie od swojego obywatelstwa.

Stypendia i Finansowanie

Zabezpiecz swoją wymarzoną karierę – ciesz się oszczędnościami sięgającymi nawet 50%!

Dołącz do akredytowanego programu online IU i zaoszczędź do 50% na czesnym.

Dzięki najnowocześniejszemu kampusowi internetowemu IU i cyfrowym zasobom edukacyjnym uzyskasz dostęp do niedrogiej edukacji wysokiej jakości.

Najlepsza część? Ty decydujesz, kiedy zacząć!

* Uwaga: ta wyjątkowa zniżka dotyczy wyłącznie modelu nauki online. Aby uzyskać informacje na temat zniżek na studia na terenie kampusu, skontaktuj się z zespołem doradców ds. studiów IU.

Rankingi

Akredytacje, rankingi i członkostwa

Akredytacja

Międzynarodowy Uniwersytet Nauk Stosowanych IU otrzymał akredytację systemową od EQAR, FIBAA, Niemieckiej Rady Akredytacyjnej, Niemieckiej Rady Nauki i Humanistycznej oraz WES Canada. Oznacza to, że ich kursy, wykładowcy i materiały dydaktyczne spełniają rygorystyczne standardy, które zostały dla nich ustalone, i mogą teraz akredytować własne programy.

Cambridge Assessment International Education / High School Diploma A-Levels

IU jest pierwszym internetowym partnerem uniwersyteckim programu matury A-Levels organizowanego przez Cambridge International. Studenci mają teraz szansę zdobyć dyplom ukończenia szkoły średniej podczas studiów licencjackich – bez dodatkowych kosztów. A-Levels to wyjątkowy 12-miesięczny kurs obejmujący 150 godzin pracy, który realizujesz równolegle z kursami licencjackimi. A-Levels kończy się egzaminem, do którego można podchodzić nieskończoną liczbę razy.

Nagrody i rankingi

IU jest pierwszą niemiecką uczelnią, która uzyskała 99/100 punktów w raporcie QS Stars Report, ale znalazła się także w czołówce 6 z 25 kategorii w największym niemieckim rankingu uniwersytetów prowadzonym przez CHE. Niedawno internetowe programy MBA IU uplasowały się na 26. miejscu w Europie w prestiżowym rankingu QS Online MBA Rankings, co jest imponującym osiągnięciem i uznaniem na arenie międzynarodowej.

Członkostwa

IU jest członkiem Stowarzyszenia Absolwentów Biznesu, Konsorcjum Edukacji Online, AASCB i Koalicji Edukacji Globalnej UNESCO. Członkostwo to zapewnia im kontakty z innymi instytucjami, firmami i organizacjami pozarządowymi, a także zapewnia najwyższej klasy programy studiów i kursy rozwojowe w zakresie uczenia się przez całe życie. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie, IU pomaga uczniom potrzebującym kontynuować naukę i uczyć się przez całe życie.

Globalne uznanie i partnerzy akademiccy

Globalne uznanie

Ponieważ IU jest uznawane przez WES w Kanadzie i USA, ich stopnie naukowe mogą zostać zamienione na punkty zgodnie z lokalnymi standardami akademickimi w kanadyjskim systemie punktów imigracyjnych i amerykańskim programie oceny imigracji. W kwietniu 2023 r. IU jako pierwszy niemiecki uniwersytet został członkiem Stowarzyszenia Uniwersytetów Indyjskich (AIU), jedynego organu publicznego w Indiach sprawdzającego instytucje zagraniczne. Oznacza to, że ich programy na terenie kampusu są uznawane przez pracodawców w całych Indiach i innych krajach Wspólnoty Narodów.

Partnerzy akademiccy

Dzięki partnerstwu z instytucjami akademickimi z całego świata IU oferuje studentom tańszy sposób studiowania i życia za granicą. IU Study Abroad Alliance umożliwia studentom rozpoczęcie studiów online na IU i ukończenie ich na uczelni partnerskiej w USA, Kanadzie, Australii lub Europie, gdzie jest mnóstwo możliwości kariery.

Referencje studentów

Lokalizacje

 • Berlin

  Frankfurter Allee,73a, 10247, Berlin

  pytania