Keystone logo
Institut Tecnic Tecnologic Internacional Magister prawa piłkarskiego
Institut Tecnic Tecnologic Internacional

Magister prawa piłkarskiego

Barcelona, Hiszpania

9 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Nauka na odległość, W kampusie

Wstęp

Pionierski program na skalę światową, w którym będziesz dzielić salę lekcyjną z profesjonalistami z najważniejszych instytucji i firm prawniczych specjalizujących się w prawie piłkarskim; otwiera drzwi do wyjątkowych możliwości zawodowych.

Program został zaprojektowany przez naszych dyrektorów akademickich, Daniela Cravo i Andreę Bozzę, i został opracowany we współpracy z prawnikami i autorytetami o wielkiej renomie i prestiżu w sektorze sportowym, pod auspicjami AIAF, Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawników Piłkarskich.

Dzięki zaangażowaniu AIAF i życzliwemu wsparciu najważniejszych podmiotów piłkarskich, będziesz miał możliwość przeżycia wyjątkowego doświadczenia: wydarzeń networkingowych, profesjonalnych wizyt, mentoringu, międzynarodowych podróży i staży w organizacjach na najwyższym poziomie.

Cele ogólne: Master ma na celu zapewnienie, że studenci uczą się i doświadczają powtarzających się - prawnych, strategicznych i decyzyjnych - kwestii branży piłkarskiej.

W kontekście wykładów studenci zostaną zapoznani z niektórymi z najczęstszych zagadnień w branży piłkarskiej. W szczególności zostaną poproszeni o poradzenie sobie z konkretnymi sytuacjami poprzez (i) zastosowanie swoich umiejętności, (ii) ocenę niuansów biznesu piłkarskiego w świetle ich własnej nauki oraz (iii) zasugerowanie alternatywnych rozwiązań dla rozpatrywanych przypadków.

Nauczyciele poprowadzą uczniów przez ich badania, analizę i zastosowanie umiejętności potrzebnych do przeprowadzenia odpowiednich ćwiczeń w zakresie rozwiązywania problemów.

Pod koniec studiów magisterskich, idealnie, dzięki zwiększonej zdolności do rozpoznawania specyfiki i osobliwości środowiska prawnego piłki nożnej, studenci będą w stanie zająć się - i umieścić we właściwym kontekście - niektóre z najczęstszych kwestii związanych z biznesem piłkarskim, a także wybrać i zastosować formalne i merytoryczne argumenty najbardziej odpowiednie dla każdej konkretnej sytuacji, która się pojawi. Z drugiej strony oczekuje się, że zdobyta wiedza, w połączeniu z możliwościami i własnym interesem każdego studenta, może również skutkować generowaniem innowacyjnych pomysłów i podejść.

Certyfikacja przez ITTI, we współpracy z AIAF

Zdobądź prestiżowe kwalifikacje, certyfikowane przez ITTI i zatwierdzone przez AIAF (Międzynarodowe Stowarzyszenie Prawników Piłkarskich), które otworzą przed Tobą drzwi do branży.

Idealni studenci

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania