Keystone logo
ITESO -  Universidad Jesuita de Guadalajara

ITESO - Universidad Jesuita de Guadalajara

ITESO -  Universidad Jesuita de Guadalajara

Wstęp

ITESO to jezuicki uniwersytet w Guadalajara. Założony w 1957 r. Należy do grona jezuickich uniwersytetów na świecie.

ITESO to jezuicki uniwersytet w Guadalajara. Założony w 1957 roku, należy do sieci ponad 228 jezuickich uniwersytetów na całym świecie. Wszystkie one mają 450-letnią tradycję edukacji jezuickiej, tradycję, która historycznie znajdowała się w centrum światowej myśli, znaną z edukacji liderów we wszystkich dziedzinach nauki i sztuki.

ITESO jest znane z doskonałości akademickiej, głębokiej troski o konteksty lokalne i globalne oraz o zaangażowanie w poprawę warunków życia ludzi. Jego wszechstronny projekt edukacyjny ma na celu rozwój inteligencji i wrażliwości, edukowanie wolnych i odpowiedzialnych społecznie młodych mężczyzn i kobiet na całe życie, w środowisku idealnym do odkrywania i rozwoju.

Studia w ITESO oznaczają dzielenie jezuickiego wykształcenia z półtora miliona studentów na całym świecie.

Możesz być częścią wielokulturowego środowiska i uczyć się z ponad 9000 studentów z Meksyku i innych krajów, takich jak Argentyna, Brazylia, Stany Zjednoczone, Francja, Finlandia, Holandia i Szwajcaria, którzy studiują na naszej uczelni w ramach programu wymiany akademickiej .

Misja ITESO

121981_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg
Naassom Azevedo / unsplash

ITESO to uniwersytet inspirowany chrześcijaństwem, powierzony Towarzystwu Jezusowemu. Uważa się za wspólnotę ludzi w ciągłym rozwoju

Jego misją jest:

  • Aby tworzyć kompetentnych, wolnych i zaangażowanych specjalistów, którzy chcą oddać swoje życie i swoje działania służbie społeczeństwu.
  • Aby poszerzać granice wiedzy i kultury w ciągłym poszukiwaniu prawdy.
  • Proponowanie i rozwijanie, w dialogu z różnymi organizacjami społecznymi, realnych i odpowiednich rozwiązań w celu przekształcenia systemów i instytucji.

Wszystko to w celu budowania bardziej sprawiedliwego i bardziej ludzkiego społeczeństwa.

Wizja

Aby stać się wiodącym promotorem projektów pozyskiwania funduszy na stypendia, inicjatywy społeczne oraz rozwój i rozwój uniwersytetu, współpracując z innymi sektorami w celu utworzenia wydajnego zespołu, który świadczy usługi, ułatwia informacje i wspiera strategię instytucjonalną.

Lokalizacje

  • Tlaquepaque

    Anillo Periférico Sur Manuel Gómez Morín,8585, 45604, Tlaquepaque

pytania