Keystone logo
ISM - International School of Management

ISM - International School of Management

ISM - International School of Management

Wstęp

Międzynarodowa Szkoła Zarządzania (ISM) jest wyspecjalizowaną, akredytowaną szkołą biznesu z siedzibą w Paryżu, we Francji, z programami na pięciu różnych kontynentach.

Dajemy uczniom globalną perspektywę, potrzebną im do rozwoju jako liderzy nowoczesnego biznesu. Robimy to, utrzymując nasze klasy w małych, wybranych i zróżnicowanych kulturowo, a także oferując programy w głównych centrach handlowych na całym świecie.

Nasza IMBA rozwija światowych liderów biznesu jutra, podczas gdy nasza DBA jest stworzona dla doświadczonych menedżerów starających się sprostać wyzwaniom wyższego przywództwa na poziomie międzynarodowym. Dla doświadczonych praktyków, nasz doktor habilituje umiejętności nauczania i badań potrzebne, aby zwrócić się do społeczności biznesowej i kształtować następną generację liderów.

Zbudowany na wartościach globalnych

Nasz założyciel Jack Forget otworzył ISM, by rzucić wyzwanie tradycyjnemu modelowi szkoły biznesu.

Jego wizja dotyczyła szkoły wyglądającej na zewnątrz, która wspiera innowacje i nowe sposoby nauczania. Byłaby to prawdziwie globalna instytucja z partnerstwami na wschodzących rynkach na całym świecie. Uczniowie ze wszystkich kontynentów uczą się od profesorów najwyższej klasy i budują cenną sieć zawodową podczas studiów.

Dzisiejszy ISM zachowuje siłę i zwinność tej filozofii założycielskiej. Siedząc w Paryżu, mamy teraz instytucje partnerskie w Nowym Jorku , Szanghaju , New Delhi , São Paulo i Kapsztadzie . Nadal dajemy uczniom niszowe umiejętności, globalną perspektywę i życiowe kontakty, których potrzebują, by rozkwitnąć jako liderzy.

Uziemiony w praktyce w świecie rzeczywistym

Nasi uczniowie są ambitni. Są napędzane, aby dotrzeć na szczyt. Podczas gdy solidna podstawa wiedzy teoretycznej jest ważna, niezbędna jest praktyczna wiedza i doświadczenie.

Wybieramy naszych profesorów zarówno ze względu na ich doskonałość w nauczaniu, jak i umiejętność prowadzenia działalności w terenie. Kiedy nie są w ISM, można je znaleźć wiodących firm, ucząc w najlepszych szkołach biznesu na całym świecie i wpływając na kierunek międzynarodowych praktyk biznesowych.

Nasze małe, interaktywne zajęcia umożliwiają dostęp do wiedzy naszych profesorów w zbliżeniu. A ponieważ nasi uczniowie to doświadczeni profesjonaliści, mają szansę podzielić się oryginalnym spostrzeżeniem i poinformować, co dzieje się w klasie.

Wykonane dla pracujących kierowników

Studenci ISM to menedżerowie wysokiego szczebla o wymagających harmonogramach. Ich czas jest cennym zasobem i potrzebują studiów, aby dopasować się do ich kariery i stylu życia.

Ta potrzeba elastyczności inspiruje wszystko, co oferujemy. Studenci mogą połączyć kursy face-to-face w Paryżu z e-learningiem i uczestniczyć w zagranicznych programach w jednej z naszych pięciu instytucji partnerskich na całym świecie.

Pozwalamy również uczniom dostosowywać swoje studia i skupiać się na tym, co jest najważniejsze w ich karierze. W zależności od tego, jaki stopień wybierze, mogą podążać Pathway ogólną w międzynarodowym zarządzaniu biznesem lub specjalizować się w finansach, przedsiębiorczości i innowacjach lub szkolnictwie wyższym.

Trwała sieć profesjonalna

Dla naszych studentów korzyści płynące ze studiowania w ISM trwają znacznie dłużej niż dzień ukończenia szkoły.

Koledzy z klasy i profesorowie, których spotykają w czasie swojej nauki w szkole, tworzą profesjonalną sieć dożywotnią, z pomysłami, wsparciem i możliwościami, które wykraczają poza sektory biznesowe i granice geograficzne.

Lokalizacje

 • Paris

  ISM Paris 17, boulevard Raspail, 75007, Paris

 • Shanghai

  ISM - International School of Management, , Shanghai

  • São Paulo

   ISM - International School of Management, , São Paulo

   • New York

    101 astor place, , New York

    • Cape Town

     ISM - International School of Management, , Cape Town

     • New Delhi

      amity university campus, , New Delhi

      pytania