Keystone logo
ISDE Law Business School Master in International Tax Consulting
ISDE Law Business School

Master in International Tax Consulting

1 Years

Hiszpański

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Mieszany

Wstęp

Odpowiadając na potrzeby rynku.

Doradca podatkowy nie może już być zwykłym urzędnikiem podatkowym. Muszą być profesjonalistami zdolnymi do zaoferowania kompleksowych usług planowania podatkowego osobom fizycznym i prawnym, zarówno w kontekście krajowym, jak i międzynarodowym.

Aby móc udzielać tego rodzaju porad, konieczne jest, aby ich szkolenie łączyło analizę techniczną głównych danych podatkowych i procedur ich stosowania z prawdziwą praktyką pozwalającą na bezpośrednie zrozumienie problemów, z którymi się spotkają.

Każdy, kto chce podjąć pracę w tym zawodzie, kierując się najwyższymi standardami lub zaktualizować swoją wiedzę i umiejętności, aby sprostać wymaganiom dzisiejszego zawodu, musi szkolić się, aby spełnić te kryteria.

232978_Keystone_05_MAFI_KPIs_Ingles.jpg

Szkol się, aby zostać zatrudnionym.

Będziesz miał pewność, że zostaniesz przeszkolony w bardzo pożądanej specjalności i będziesz miał bezpośredni dostęp do tych, którzy mogą i chcą zaoferować Ci zatrudnienie. Co więcej, jest to niezwykle ekscytująca specjalizacja, jeśli chcesz kontynuować karierę w doradztwie podatkowym. Zostaniesz zintegrowany z zespołami pełnymi talentów, z metodami pracy maksymalizującymi efektywność, przy użyciu najlepszych narzędzi technologicznych, a wszystko to w miejscu, w którym starają się pomóc Ci w osiągnięciu pełnego potencjału. Jeśli tak, skorzystasz zarówno Ty, jak i firma.

Jeżeli posiadasz umiejętności i przemawia do Ciebie międzynarodowy świat operacji podatkowych, musisz znaleźć się w miejscu, w którym będą mieli do Ciebie dostęp osoby poszukujące talentów do przeszkolenia i zatrudnienia. Tym miejscem jest program magisterski z międzynarodowego doradztwa podatkowego.

To dla ludzi...

Którzy chcą pracować w otoczeniu talentów, w firmach, w których dobrze zorganizowana praca i najbardziej zaawansowane narzędzia technologiczne pozwalają zabłysnąć talentowi i mają przed sobą najlepsze możliwości kariery zawodowej.

Szukają...

Pracę w otoczeniu talentów, w firmach, w których dobrze zorganizowana praca i najbardziej zaawansowane narzędzia technologiczne pozwalają zabłysnąć talentowi i zapewnić sobie najlepsze możliwości kariery zawodowej.

Zostać...

Należy do zespołów roboczych na najwyższym poziomie, co sprawia, że stają się najlepszymi profesjonalistami. W takim programie, z firmami, które tego uczą i w których się integrujesz, od drugiej fazy i przy rodzaju operacji, nad którymi się pracuje, nie szuka się ani nie można znaleźć niższego poziomu.

Firmy, które projektują, kierują i prowadzą to szkolenie:

232646_Keystone_05_MAFI_2.jpg

Kompleksowe szkolenie dla przyszłych doradców podatkowych

Program studiów magisterskich wykracza poza teorię, zanurzając studentów w rzeczywistych przypadkach i zapewniając im kurs umiejętności cyfrowych w biznesie, aby zapewnić im czołową pozycję w dziedzinie opodatkowania cyfrowego i zwinnych metodologii. Dzięki praktycznemu i współczesnemu podejściu program ten jest idealny dla osób aspirujących do bycia liderami w międzynarodowej dziedzinie podatków.

Tytuł International Tax Consulting Master w ISDE wyróżnia się jako punkt startowy dla tych, którzy chcą osiągnąć sukces w złożonym świecie globalnych podatków. Program ten nie tylko uczy teorii, ale także zachęca studentów do stosowania swojej wiedzy w rzeczywistych sytuacjach, przygotowując ich na wyzwania i możliwości, jakie stwarza międzynarodowe prawo podatkowe. Dzięki innowacyjnemu podejściu, które łączy nauczanie w klasie z praktycznymi doświadczeniami w wiodących firmach i organizacjach, studenci zyskują wyjątkową i cenną perspektywę, która wyróżnia ich na rynku pracy.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

Referencje studentów

Dlaczego warto studiować w ISDE Law Business School?

O szkole

pytania