Keystone logo
ISDE Law Business School

ISDE Law Business School

ISDE Law Business School

Wstęp

Twoja Pathway do przywództwa

Aby nasi studenci stali się profesjonalistami, których każdy klient chce mieć przy sobie, potrzebna jest metoda, która przezwycięży sztuczną lukę między teorią a praktyką, przechodząc od abstrakcji hipotetycznego przypadku do bezpośredniego zastosowania w rzeczywistym przypadku. To jest prawdziwe szkolenie, mierzące się z prawdziwymi przypadkami największego zapotrzebowania i w prawdziwym środowisku.

Nasi studenci podążają tą ścieżką prowadzeni przez ekspertów z najważniejszych firm krajowych i międzynarodowych. Tylko z tymi nauczycielami i tą metodą mogą stać się najlepszą wersją siebie i skutecznie osiągać swoje cele zawodowe.

Dlaczego warto studiować w ISDE?

ISDE było wizjonerem, tworząc jedyną instytucję edukacyjną stworzoną przez główne kancelarie prawnicze na całym świecie. Od momentu powstania jest pionierem, stanowiąc pierwszy ośrodek szkoleniowy wprowadzający prawdziwą praktyczną metodologię, integrującą naszych studentów w głównych kancelariach prawniczych świata. Poznaj nowe prawo, inteligentne prawo. Liderzy firm szkolą Cię od doskonałości i włączają do swoich szeregów.

Czego szukają kancelarie, firmy i partnerzy ISDE?

Przedstawiciele kancelarii prawnych, które założyły ISDE i ponad 200 partnerów, mieli dziś jasny cel: liczyć na instytucję, która potrafi wyselekcjonować najlepsze talenty z uczelni, aby uzupełnić je profesjonalnymi szkoleniami opartymi na doskonałości. Dzięki temu osiągamy, że przejście z klasy do szeregów kancelarii i firmy jest naturalne i spełnia ich wysokie wymagania.

Historia

ISDE jest instytucją akademicką zrodzoną z serca zawodów prawniczych. W jej powstanie zaangażowani byli przedstawiciele głównych firm krajowych i międzynarodowych, których celem było stworzenie instytucji akademickiej dedykowanej oferowaniu szkoleń na najwyższym poziomie.

ISDE wybiera utalentowanych studentów z wiodących krajowych i międzynarodowych uniwersytetów, oferuje szkolenia oparte na doskonałości, a tym samym wprowadza ich do struktur zawodowych z wystarczającymi gwarancjami.

ISDE to ośrodek afiliowany przy Uniwersytecie Complutense w Madrycie. Jej studenci kształcą się w jednych z najbardziej prestiżowych międzynarodowych uniwersytetów, takich jak Georgetown University, NYU, Miami University i Jindal Global University, liderów międzynarodowych rankingów.

Ten podwójny wkład najlepszych partnerów akademickich i zawodowych konfiguruje globalny model szkoleniowy, który przełamuje sztuczną lukę między teorią a praktyką i przekłada się na kompleksową metodę profesjonalizacji.

Centra badawcze

Centra Badawcze są rodzajem współpracy z ISDE w celu realizacji działań związanych ze szkoleniami i badaniami z zakresu prawa i ekonomii.

Centra Badawcze zostały stworzone z misją promowania sojuszy z zewnętrznymi partnerami i instytucjami z różnych dziedzin w celu sprzyjania rozwojowi Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Celem jest wzmocnienie relacji z sektorem biznesowym i zawodowym, poprzez różne inicjatywy badawcze i szkoleniowe opracowane w ramach Centrów Badawczych ISDE.

Ośrodki badawcze ISDE:

 • Centrum Badawcze ISDE ds. Blockchain i Prawa
 • Centrum Badawcze ISDE ds. Zgodności
 • ISDE Centrum Badawcze Prawa Sportowego
 • Centrum Badawcze ISDE we współpracy z Brains School Master

Profesjonalni partnerzy

ISDE narodziło się z kręgów zawodowych, gdy przedstawiciele najbardziej prestiżowych kancelarii prawnych postanowili założyć instytucję, która wybiera utalentowanych studentów, aby zapewnić im doskonalenie oparte na szkoleniach, a tym samym potencjał do pomyślnej integracji ich ze swoimi zespołami.

Wiodące firmy prawnicze, takie jak London Magic i Silver Circle , firmy amerykańskie, Europa kontynentalna lub rynek azjatycki, firmy świadczące usługi profesjonalne, takie jak Wielka Czwórka , międzynarodowe korporacje, instytucje, partnerzy związani ze sportem wnoszą swój najlepszy zawodowy know-how - jak projektować, kierować i uczyć nasze różne programy.

Partnerzy akademiccy

Jesteśmy dumni z krajowych i międzynarodowych partnerstw akademickich, których celem jest oferowanie aktualnych i globalnych doświadczeń w szkoleniu naszych studentów.

Do projektu dołączyło ponad 250 kancelarii i firm prawniczych w ponad 50 krajach.

ISDE utrzymuje bliskie relacje z sektorem biznesowym i akademickim. Obecnie współpracuje z ponad 250 stowarzyszonymi kancelariami prawnymi i firmami z wielu krajów. Ponadto ISDE współpracuje z prestiżowymi uniwersytetami, takimi jak New York University, Georgetown, University of Miami i Jindal Global University.

Cel tej współpracy jest dwojaki: zagwarantowanie uczniom stale aktualizowanych szkoleń i możliwości rozwoju kariery zawodowej, a także zachęcenie współpracujących kancelarii i firm do bycia bardziej konkurencyjnymi i społecznie odpowiedzialnymi dzięki zaangażowaniu młodych talentów przeszkolonych w zakresie środowisko międzynarodowej doskonałości.

Wydział

Wydział ISDE składa się z profesjonalistów z dużym doświadczeniem w badaniach i nauczaniu. Większość z nich to lekarze i praktykujący prawnicy w wiodących kancelariach i spółkach prawniczych, co świadczy o ich zasługach badawczych połączonych z praktycznym punktem widzenia zawodu.

Funkcje kampusu

Nasze kampusy i siedziba

Nasi studenci będą mogli uzyskać dostęp do różnych kampusów zgodnie z rodzajem programu, który studiują. Wyposażeni w najnowszą technologię i zlokalizowani w najbardziej znanych dzielnicach każdego miasta, w dowolnym z czterech miejsc, znajdą możliwości uprawiania sportu, uczęszczania na kursy, konferencje i sesje mistrzowskie, które uzupełniają ich programy akademickie. Działania promowane przez ISDE mają na celu zdobywanie większej wiedzy i wzmacnianie relacji między studentami.

Techniki i technologie cyfrowe

ISDE replikuje środowiska pracy wiodących kancelarii i firm prawniczych. Dlatego, jako niezbędne wsparcie w ich szkoleniu, nasi studenci mają dostęp do tych samych narzędzi, które zapewniają nowe technologie internetowe.

Madryt

Madryt to tętniące życiem miasto, które stale się rozwija. Uważany przez wielu za naturalne skrzyżowanie dla biznesu między Europą, Ameryką i Afryką. Kampus ISDE znajduje się w dzielnicy finansowej, w pobliżu siedzib wiodących kancelarii i firm prawniczych, których profesjonaliści tworzą wydział, a studenci ISDE prowadzą wiele wewnętrznych warsztatów.

Barcelona

Zlokalizowany w jednej z najbardziej urokliwych części miasta oraz w budynku, który łączy tradycję jego historii ze wszystkimi wygodami dla studentów. Kampus ISDE w Barcelonie ma wszystkie warunki, aby zapewnić najlepsze warunki do szkolenia i awansu opartego na doskonałości.

Nowy Jork

Siedziba ISDE, zlokalizowana w centrum Nowego Jorku, jest miejscem, gdzie wszystkie operacje programu amerykańskiego są koordynowane, w tym sojusze akademickie z prestiżowymi uniwersytetami w całym kraju.

Asturia

Kampus ISDE, położony w centrum miasta Oviedo, jest miejscem, w którym ISDE świadczy swoje usługi szkoleniowe dla północnej Hiszpanii, prowadząc kursy w siedzibie głównej po szkolenia dostosowane do potrzeb grup lub firm.

  Lokalizacje

  • Madrid

   C. de Serrano, 208, , Madrid

  • New York

   350 5th Ave, , New York

   • Oviedo

    ISDE Law Business School, , Oviedo

    • Madrid

     Madrid, Hiszpania

     pytania