Keystone logo
ISDC Global Business School

ISDC Global Business School

ISDC Global Business School

Wstęp

O IGBS

ISDC Global Business School jest odgałęzieniem International Skill Development Corporation, firmy, która rozpoczęła rozwój umiejętności na jutro.

Nasza oferta edukacyjna obejmuje programy i usługi zaspokajające potrzeby wszystkich grup wiekowych i branż. Współpracujemy ze szkołami, uczelniami, uniwersytetami i rządami na całym świecie, aby promować nasz zestaw kwalifikacji zawodowych i akademickich, które wspierają zrównoważony rozwój w celu wpajania przyszłych umiejętności.

IGBS jest dumnym międzynarodowym partnerem edukacyjnym University of the West of Scotland, który nagradza programy studiów licencjackich i magisterskich wysokimi standardami.

Nasze stopnie finansowe są akredytowane przez międzynarodowe organizacje zawodowe, w tym CIMA, ACCA, IPA i CMI, zapewniając studentom przewagę konkurencyjną nad innymi po ukończeniu studiów. Są one przeznaczone dla studentów, aby osiągnąć idealne połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznego doświadczenia. Nie tylko przyspiesza ich karierę, ale także wyposaża ich w umiejętności niezbędne do radzenia sobie z nietypowymi sytuacjami w miejscu pracy.

Budowanie pomyślnej przyszłości

W IGBS wierzymy w budowanie przyszłości poprzez szkolenie studentów, aby posiadali najlepsze umiejętności wymagane w wielu branżach. Jest to możliwe tylko dzięki wspólnym wysiłkom naszych zaangażowanych i wysoko wykwalifikowanych wykładowców, oddanej kadrze pomocniczej, wykorzystaniu zaawansowanych technologii i determinacji naszych studentów.

Oferujemy mieszankę programów, które są prowadzone w trybie stacjonarnym, weekendowym i na odległość. Studenci mogą wybrać taki, który najlepiej pasuje do ich harmonogramu i pracuje nad ich sukcesem z pomocą naszych profesorów i dostarczonych przez nich materiałów do nauki. Udostępniliśmy specjalne usługi transportowe dla studentów studiów stacjonarnych, którzy wyjeżdżają z Sharjah, Ajmanu i Dubaju do kampusu.

Przygotowanie uczniów do realnego świata

Nasze zajęcia w Sharjah są wyposażone w najnowocześniejszą technologię, aby pomóc uczniom uczyć się w najlepszy możliwy sposób. W kampusie znajduje się ogromna biblioteka, centrum rekreacyjne i teren sportowy na świeżym powietrzu, gdzie studenci mogą spędzać wolny czas z przyjaciółmi.

Lokalizacje

  • Sharjah

    Ground Floor, ITEC Campus, Near Expo Centre, Sharjah, , Sharjah

    Programy

      pytania