Keystone logo
ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa

ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa

ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa

Wstęp

ISCTE Business School wywodzi się z wcześniejszego wydziału nauk o zarządzaniu, utworzonego w 1972 roku. Szkoła jest znana ze swojej doskonałości w nauce i badaniach, środowisku międzynarodowym i wielokulturowym oraz solidnego połączenia ze światem biznesu, które oferuje naszym wyjątkowym absolwentom , przedsiębiorczość przywódcza i innowacje.

IBS zatrudnia około 181 nauczycieli w sześciu swoich działach: rachunkowości, ekonomii, finansów, marketingu, operacji i zarządzania, ilościowych metod zarządzania i ekonomii oraz zasobów ludzkich i zachowań organizacyjnych.

Ponad 3500 studentów jest obecnie zapisanych do 7 programów licencjackich, 15 programów magisterskich i 4 doktoranckich oferowanych przez szkołę.

ISCTE Business School to jedna z czterech szkół, które tworzą ISCTE , wraz ze Szkołą Socjologii i Polityki Publicznej, Szkołą Nauk Społecznych i Humanistycznych oraz Szkołą Technologii i Architektury.

7 powodów, dla których warto wybrać ISCTE Business School

1. Postawa przedsiębiorcza

W ISCTE Business School każdy uczeń ma możliwość bliższego poznania świata biznesu. Bądź przygotowany na skuteczne reagowanie na wyzwania, które stoją przed Tobą od pierwszego dnia życia zawodowego.

Ten kontakt jest stały przez cały kurs poprzez:

 • Zadania praktyczne - w zdecydowanej większości przedmiotów studenci wykonują zadania praktyczne, grupowe lub indywidualne, które analizują konkretne problemy przedsiębiorstw.
 • Projekt końcowy (licencjacki) - Wszyscy studenci mają w ostatnim roku przedmiot projektu, w którym prowadzone są pogłębione badania danej rzeczywistości biznesowej.
 • Centrum Wspierania Przedsiębiorczości - AUDAX - ISCTE Business School jest głównym założycielem Audax, centrum, które pomaga świeżo upieczonym studentom z ciekawym pomysłem na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Wspiera projekty pod względem prawnym i organizacyjnym, a nawet powiązał fundusz inwestycyjny, który finansuje uruchamianie nowych firm.
 • Nauczyciele z dużym doświadczeniem biznesowym - szkoła ma grupę zaproszonych nauczycieli, którzy pełnią znaczące role w głównych firmach portugalskich i przekazują całe swoje doświadczenie i praktyczną wiedzę w klasie.

2. Unikalny kontakt międzynarodowy

ISCTE Business School ma obecnie około 250 studentów wymieniających się w ponad 30 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji i przyjmuje około 400 studentów zagranicznych z ponad 40 narodowości, uczęszczających na studia licencjackie, magisterskie lub letnie uniwersytety ISCTE Business School. Ta wielokulturowość pozwala uczniom doświadczyć w obrębie własnej szkoły bardzo różnorodnych doświadczeń i kultur.

3. Udane kariery

Poziom zatrudnienia dla ostatnich absolwentów szkół wynosi 100% po 3 miesiącach ukończenia kursu. W przypadku studentów studiów magisterskich stawka wynosi 80% miejsc przed ukończeniem studiów magisterskich.

4. Kultura nagradzania doskonałości

Zasługa i indywidualny wysiłek są podstawowymi wartościami nowoczesnego i demokratycznego społeczeństwa. ISCTE nagradza tych, którzy ISCTE wszelkich starań, aby osiągnąć poziom doskonałości zarówno na początku kursu (nagroda wstępu), jak i na końcu kursu (nagroda za najlepszy student).

5. Rozwój umiejętności miękkich

ISCTE Business School oferuje swoim studentom, w ciągu trzech lat studiów, uczestnictwo w przedmiotach, które mają na celu rozwój przekrojowych kompetencji osobistych, takich jak: zdolność do rozwijania samodzielnej pracy, a także pracy zespołowej, przeprowadzania indywidualnych badań, analizować złożone sytuacje i komunikować się. Mając na celu przygotowanie przyszłych absolwentów, z jednej strony do pogłębienia wiedzy w kolejnych cyklach studiów, az drugiej do pełnej integracji na rynku pracy.

6. Metoda nauczania IBS

ISCTE Business School ma wielką tradycję nauczania w dziedzinie zarządzania:

 • Wydział ISCTE Business School jest autorem ponad 100 książek z różnych dziedzin zarządzania, z których wiele obecnie wymaga czytania na innych portugalskich uniwersytetach;
 • Istnieje ścisła relacja robocza między studentami i wykładowcami;
 • Studenci korzystają z tygodniowych godzin kontaktowych, ciągłego kontaktu e-mailowego i trwałych relacji z absolwentami przez całe życie zawodowe.

7. Duch IBS

Studia w ISCTE to także okazja do cieszenia się doskonałymi warunkami nauki i uczestnictwa w środowisku, w którym czas wolny, sport i kultura zajmują bardzo ważne miejsce.

Statystyka

IBS ma około 181 nauczycieli rozmieszczonych w jego sześciu Departamentach: Rachunkowość, ekonomia, finanse, marketing, operacje i zarządzanie, metody ilościowe dla zarządzania i ekonomii oraz zasoby ludzkie i zachowania organizacyjne.

Ponad 3,500 studentów jest obecnie zapisanych do 7 programów licencjackich, 15 programów magisterskich i 4 doktoratów oferowanych przez szkołę.

  Akredytacje

  Akredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

  Lokalizacje

  Lokalizacje
  • Lisbon

   ISCTE-IUL Business School International Admissions Office Office 1W2 Avenida das Forças Armadas

   pytania