Keystone logo
IPU New Zealand

IPU New Zealand

IPU New Zealand

Wstęp

W IPU Nowa Zelandia, Jesteśmy znani na nasz przyjazny środowisku wielokulturowym i interdyscyplinarne podejście do nauki. Nowa Zelandia i zagranicznych studentów podobni nauczyć się żyć i pracować elastycznie w tym radykalnie zmieniającego się świata poprzez naukę na IPU Nowa Zelandia.

Dedykowane nauczyciele i personel pomocniczy wykraczają poza zwykły poziom opieki dla studentów, aby zapewnić, że każdy uczący otrzyma najlepszą możliwą opiekę i indywidualne podejście, od kiedy zaczynają naukę na IPU Nowa Zelandia, Aż do znalezienia idealnego pracę. Dostajesz unikalne doświadczenie studiując równolegle oba Nowa Zelandia i międzynarodowych studentów, realizując swój potencjał przywództwa. Zyskasz szeroki zakres umiejętności na rynku pracy przez liczne kluby, komitety, imprezy i inne dostępne możliwości.

Nasz Międzynarodowa Sieć dochodzi na całym świecie i zachęca do doświadczyć innych kultur, innych praktyk biznesowych i zdobyć naprawdę uniwersalne umiejętności i wiedzy.

Jako jedna z najdłużej działających prywatnych wyższych instytutów Nowa Zelandia, IPU Nowa Zelandia Posiada doświadczenie w zapewnianiu edukacji niezrównaną, wsparcie i przyszłego planowania.

Pacific International University, Japonia Międzynarodowy Uniwersytet Pacyfiku (IPU Japonia), założona w 2007 roku w mieście Okayama, Japonia, jest siostrą Uniwersytet IPU Nowej Zelandii. Chociaż nowo utworzonej uczelni, jest już znany ze swojego sukcesu w dziedzinie edukacji i sportu. IPU jest Wydział Edukacji Zrównoważonego dla przyszłych pokoleń jest pierwszym w swoim rodzaju w Japonii i jest z powodzeniem szkolenie rosnącą liczbę certyfikowanych przedszkola, szkoły podstawowej, a nauczyciele szkół średnich. Wydział Wychowania Fizycznego posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę akademicką tym Olympic złoci medaliści i byłych sportowców zawodowych.

20-tygodniowy program z IPU Exchange w Okayama, Japonia

Każdego roku uczniowie z IPU Nowej Zelandii i Japonii IPU udziału w programie wymiany dwukierunkowej, co pozwala przelewu między obiema instytucjami. wymianę studentów mogą korzystać z różnorodnych doświadczeń character-budowlanych, spotykając się i kształtowania relacji z nowymi ludźmi i zanurzenie się w działaniach kulturalnych.

Poprzez programu Exchange z IPU Japonii Studenci IPU Nowa Zelandia może:

Poprawa języka japońskiego i międzykulturowych umiejętności komunikacyjnych Doprowadzić doświadczenia z powrotem do Nowej Zelandii jak kredyty akademickich wobec ich stopnia IPU Nowej Zelandii Zdobyć doświadczenie w nauczaniu, jeśli studia w kierunku nauczania kwalifikacji Rozwijanie umiejętności sportowych w obiektach wiodące

Lokalizacje

  • Palmerston North

    IPU New Zealand, 57 Aokautere Drive, 4474, Palmerston North

    pytania