Keystone logo
IPSL Institute for Global Learning

IPSL Institute for Global Learning

IPSL Institute for Global Learning

Wstęp

IPSL Institute for Global Learning redefiniuje szkolnictwo wyższe w XXI wieku, wykorzystując międzynarodowe partnerstwa, które eliminują granice między środowiskiem akademickim a społeczeństwem oraz celowo dostosowując doświadczenia edukacyjne studentów do wyzwań i możliwości współczesnego świata. Nasze wyjątkowe środowisko edukacyjne charakteryzuje się rygorem intelektualnym, otwartością, wzajemnością, kreatywnością oraz umiejętnościami i determinacją do wzmocnienia.

Pierwotnie znana jako „The International Partnership for Service-Learning™ and Leadership” — IPSL, założona w 1982 r., jest organizacją edukacyjną obsługującą studentów, uczelnie, uniwersytety, organizacje non-profit i inne agencje usługowe na całym świecie poprzez wspieranie programów łączących wolontariat z badania społeczne i akademickie.

Zgodnie z naszą tradycją jako pionierów edukacji, IPSL niedawno uruchomiło naszą najnowszą inicjatywę w 2017 roku… Organizowanie społeczności i aktywizm społeczny lub po prostu „COSA”.

77411_BaanTonChokVillage-WOLONTARIAT-NAUCZANIE10.JPG

Co motywuje IPSL?

IPSL pracuje nad tym, aby zaangażowanie międzynarodowe było bardziej etyczne, dostępne i zrównoważone, poprzez ułatwianie relacji i uczenia się między studentami i agentami zmiany społecznej na całym świecie. W przeciwieństwie do staży, IPSL nie „umieszcza” studentów, ale raczej oferuje studentom możliwość nawiązania kontaktu z naszymi organizacjami zmiany społecznej (naszymi partnerami) w 4 krajach.

Obecnie IPSL oferuje w pełni akredytowane programy dla absolwentów i programy studiów licencjackich z kredytami w krajach na całym świecie — programy, w których wzięło udział ponad 4000 studentów z ponad 400 uniwersytetów lub szkół wyższych w Stanach Zjednoczonych i 25 innych krajach. IPSL inwestuje ponad 83% przychodów z programu bezpośrednio z powrotem do społeczności, którym służy.

Lokalizacje

 • Portland

  4110 SE HAWTHORNE BLVD., #200, 97214, Portland

 • Cusco

  Cusco, Peru

  • Medellín

   Medellín, Kolumbia

   • Hanoi

    Hanoi, Wietnam

    • Thessaloniki

     Thessaloniki, Grecja

     • Cartagena

      Cartagena, Kolumbia

      • San Lucas Tolimán

       San Lucas Tolimán, Gwatemala

       pytania