Keystone logo
© Penn State Great Valley
INTO Hofstra University

INTO Hofstra University

INTO Hofstra University

Wstęp

O Uniwersytecie Hofstra

Dzięki ponad 100 programom studiów licencjackich, magisterskich i zawodowych studenci mogą realizować swoje pasje i zdobywać dyplom w szanowanej w całym kraju instytucji w sercu Hempstead. Na Hofstra University będziesz studiować w centrum najlepszego miasta studenckiego nr 1 w Stanach Zjednoczonych (US World & News Report). Niezależnie od tego, czy studiujesz prawo, biznes, naukę, czy inną ambicję, będziesz współpracować z prawdziwymi firmami, kontaktować się z liderami branży i mieć szansę na nawiązanie kontaktów z różnymi studentami i pracownikami z całego świata.

Wysokiej jakości edukacja w centrum Hempstead

Dzięki reputacji doskonałości akademickiej i kulturze zakorzenionej w historii, Hempstead jest ekscytującym miejscem, które można nazwać domem akademickim. Na Uniwersytecie Hofstra nie ma granic. Każdy program w Hofstra ma na celu zapewnienie studentom najlepszego wykształcenia, które pomoże im osiągnąć ich cele zawodowe i zawodowe. Koncentrując się na nauce empirycznej, nasz wydział w Hofstra zachęca studentów do uczenia się przez działanie. Nasz wydział, zanurzony w swojej dziedzinie, jest dobrze połączony z możliwościami miasta. Możesz nawet spodziewać się udziału w wykładach liderów w swojej branży. Dzięki małym rozmiarom klas skorzystasz z indywidualnego mentoringu, który pozwoli ci odnosić sukcesy w nauce i nie tylko.

Ze względu na lokalizację Hofstra studenci mają również dostęp do nadwyżki możliwości empirycznych, staży i programów wolontariatu. W ciągu roku od otrzymania dyplomu College of Arts & Sciences i/lub Sawyer Business School zatrudnionych jest 95% studentów i 97% absolwentów.

Wyjątkowy uniwersytet, który można nazwać domem

W klasie studenci korzystają ze stosunku liczby studentów do wykładowców 13: 1 i średniej wielkości klas 22 osób. W całym kampusie studenci mogą zaangażować się w ponad 80 dostępnych klubach i organizacjach lub uczestniczyć w duchu szkoły, uczestnicząc w uniwersyteckich wydarzeniach sportowych. Poza klasą uczniowie Hofstra są również oddani służbie swojej społeczności iw ciągu ostatniego roku przepracowali ponad 30 000 godzin prac społecznych. Jako absolwent Hofstra dołączysz do sieci absolwentów, którzy mieszkają i pracują w 137 krajach.

Więcej o Centrum INTO Hofstra University

W INTO Hofstra nasze dedykowane centrum i pracownicy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i zapewnić wszelkie wsparcie, którego możesz potrzebować. Jako uczeń INTO będziesz mieć również dostęp do wielu zasobów, najnowocześniejszych sal technologicznych i usług edukacyjnych.

Nasze centrum INTO znajduje się w głównej bibliotece Hofstra, w centrum Twoich zajęć i służy jako centrum wszystkich potrzebnych zasobów. Zmagasz się z zadaniem domowym? Przyjdź do centrum na korepetycje. Potrzebujesz wsparcia przy wyborze zajęć w kolejnym semestrze? Nasi doradcy akademiccy mogą pomóc. Chcesz poznać zagranicznych studentów takich jak Ty? Spotykaj się tutaj z przyjaciółmi.

Bądź w centrum tego wszystkiego

Centrum INTO Hofstra znajduje się w głównej bibliotece Hofstra przy 73 Tremont Street. Nasze centrum znajduje się blisko większości twoich sal lekcyjnych, z usługami korepetycyjnymi, biurami doradców i profesorów, jadalnią i innymi udogodnieniami, które znajdują się w tym samym budynku, w samym centrum Hempstead. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, przekonasz się, że jesteś w pobliżu wszystkich udogodnień miasta, dodatkowych sal lekcyjnych, obiektów rekreacyjnych, akademików i restauracji.

Statystyka

 • Studenci zagraniczni:

  22%

 • 0
 • Stosunek liczby studentów do wykładowców:

  14 do 1

Funkcje kampusu

Udogodnienia edukacyjne

Jako student INTO Hofstra będziesz mieć dostęp do wszystkich usług i udogodnień dla studentów, które nasze centrum i uniwersytet mają do zaoferowania. Wykładowcy i administratorzy znają uczniów po imieniu i poświęcają czas, aby pomóc Ci wyznaczyć i osiągnąć cele akademickie i zawodowe.

Jesteśmy tutaj, aby Cię wspierać

Uniwersytet Hofstra jest zaangażowany w tworzenie bezpiecznego środowiska, które sprzyja uczeniu się i integracyjnym społecznościom. W INTO koncentrujemy się na jak najszybszym przystosowaniu się do nowego życia, a nasi pracownicy i wykładowcy są zawsze tutaj, aby Cię wspierać. Możesz spodziewać się wskazówek akademickich, korepetycji, wsparcia językowego, wskazówek wizowych i imigracyjnych oraz wielu innych. Niezależnie od Twoich pytań, w klasie i poza nią, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Centrum zasobów edukacyjnych

Hofstra ma zasoby, które pomogą Ci odnieść sukces zarówno w nauce, jak i na poziomie osobistym. Jeśli potrzebujesz materiałów do nauki, komputera, płyt DVD, książek lub korepetycji w zakresie prac domowych i projektów, możemy zapewnić Ci zasoby i odpowiedzi, których potrzebujesz. Studenci mają również dostęp do laboratoriów komputerowych z licznymi zasobami technologicznymi, które zwiększają ich doświadczenie akademickie w kampusie, a także zasoby dotyczące zdrowia i dobrego samopoczucia, pomocy finansowej i rozliczeń, wsparcia akademickiego, życia i zaangażowania w kampusie i nie tylko.

sale lekcyjne

Nasze Centrum jest skonfigurowane z możliwościami multimedialnymi, bezprzewodowym Internetem i przestronnym salonem do nauki. To świetne miejsce do poznawania innych studentów, tworzenia grup badawczych i spędzania czasu z przyjaciółmi.

Żywność

Opcje gastronomiczne Hofstra obejmują pięć obiektów na terenie kampusu oferujących różnorodne potrawy, w tym w kilku akademikach Hofstra. Potrzebować kawy? Starbucks jest sprzedawany bezpośrednio na terenie kampusu. Jeśli masz ochotę na coś wyjątkowego poza kampusem, możesz wyjść na zewnątrz i udać się do jednej z wielu pysznych kawiarni i restauracji Hofstra z różnymi kuchniami i kulturami. W centrum miasta każdy znajdzie coś dla siebie!

  English Language Requirements

  Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

  Lokalizacje

  • Hempstead

   Hempstead Turnpike,1000, 11549, Hempstead

   Programy

   pytania