Keystone logo
INTI International University & Colleges, Malaysia

INTI International University & Colleges, Malaysia

INTI International University & Colleges, Malaysia

Wstęp

Spanning całej Środkowej, Północnej i Wschodniej Malezji, INTI International University i college została założona ponad 30 lat temu i jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości edukacji, oferując szeroki wachlarz ścieżek na studia sukces. Z biegiem lat, mamy założony stałych więzi z najlepszych uniwersytetów szczebla i kluczowych graczy w branży, aby zapewnić, że umiejętności prawa i duch są wygranej zaszczepił w naszych absolwentów.

Kluczowym wyróżnikiem na INTI jest to, że nasi uczniowie są częścią największego na świecie operatora prywatnych uczelni, laureat międzynarodowych uczelniach. Zapewnienie nowy wymiar INTI's programy, prestiżowej sieci Laureat Międzynarodowych uniwersytetów otwiera nowe horyzonty dla studentów poprzez nacisk na programy rozwoju zawodowego ukierunkowane i internacjonalizmu, który jest wspólny wątek w krajach prowadzi działalność w.

Każdego roku, INTI studenci pracują, aby zapewnić rozwiązania dla ponad 50 projektów branżowych prezentowane przez duże korporacje i uczestniczyć w ponad 20 wykładach wybitnych mówców, wyznaczając nowe standardy dla malezyjskich sektorze edukacji. Najnowsze metody dydaktyczne i technologie, wraz z empirycznej nauki jest stosowana na wszystkich INTI kampusy, natomiast kursy i przedmioty są na bieżąco aktualizowane pod kątem zmieniających się potrzeb rynków globalnych.

Dlaczego INTI?

Lokalizacje

 • Batu Pahat

  INTI International University Persiaran Perdana BBN, Putra Nilai, 71800, Batu Pahat

  • Batu Pahat

   INTI International College Subang 3, Jalan SS15/8 Subang Jaya, 47500, Batu Pahat

   • Batu Pahat

    INTI International College KL Menara KH Jalan Sultan Ismail, 50250, Batu Pahat

    • Batu Pahat

     INTI International College Penang 1-Z,Lebuh Bukit Jambul , 11900, Batu Pahat

     pytania