Keystone logo
International University SDI München

International University SDI München

International University SDI München

Wstęp

Czy jesteś zainteresowany studiowaniem biznesu, komunikacji i mediów? A może chcesz poszerzyć swoją wiedzę jako specjalista językowy z tytułem licencjata lub magistra? Czy chciałbyś zdobyć przyczółek zawodowo w kontekście międzynarodowym?

Internationale Hochschule SDI München jest specjalistą w dziedzinie komunikacji międzykulturowej i oferuje uznane przez państwo i akredytowane programy studiów licencjackich i magisterskich z biznesu, komunikacji, mediów i języka. Wszystkie nasze programy magisterskie są akredytowane w celu uzyskania dostępu do wyższych usług .

142300_Gebaeude_SDI_Wall_Art_edited_small.jpg

Warunki studiowania na uczelni niepublicznej gwarantują naukę w małych grupach i intensywną opiekę profesorów i wykładowców z praktycznym doświadczeniem. Internationale Hochschule SDI München charakteryzuje się międzynarodową atmosferą oraz współpracą i kontaktami na całym świecie. W ten sposób już podczas studiów można zdobyć cenne praktyczne i międzynarodowe doświadczenie.

Internationale Hochschule SDI München realizuje wyłącznie cele charytatywne. Składki zbierane z czesnego służą ciągłemu rozwojowi naszej oferty kursów.

143273_studiengaenge_main_header.jpg

Lokalizacje

  • Munich

    Internationale Hochschule SDI München University of Applied Sciences Baierbrunner Straße 28, 81379, Munich

pytania