Keystone logo
International University of Monaco

International University of Monaco

International University of Monaco

Wstęp

Zróżnicowany zakres programów International University of Monaco ma na celu zapewnienie studentom kompleksowego zrozumienia zasad biznesowych, jednocześnie umożliwiając im głębsze zagłębienie się w wybrane przez nich obszary specjalizacji. Nasz wydział składa się z doświadczonych profesjonalistów i ekspertów w swoich dziedzinach, zapewniając studentom wysokiej jakości edukację i praktyczne spostrzeżenia. Dzięki połączeniu wiedzy teoretycznej i praktycznego doświadczenia, nasi studenci są dobrze przygotowani do poruszania się po dynamicznym i globalnym krajobrazie biznesowym.

Silny nacisk na uczenie się przez doświadczenie

W IUM studenci mogą zastosować naukę akademicką poza codziennym środowiskiem nauczania w prawdziwym kontekście biznesowym.

Podejście do uczenia się przez doświadczenie charakteryzuje cały program nauczania, kładąc nacisk na zastosowania, przykłady z życia wzięte i studia przypadków.

Takie podejście oferuje studentom możliwość pracy nad konkretnymi, aktualnymi wyzwaniami stawianymi im przez firmy i aktywnego zaangażowania się z odpowiednimi kierownictwem firmy w podejmowanie strategicznych decyzji i rekomendacji, zwykle podczas konkursów biznesowych, staży i projektów zespołowych, wyjazdów studyjnych organizowanych w ramach program.

Lokalizacje

  • Monaco-Ville

    14 Rue Hubert Clerissi, 98000, Monaco-Ville

    pytania