Keystone logo
© Carrianna Field
International University of Catalonia

International University of Catalonia

International University of Catalonia

Wstęp

Duch uniwersytecki

Powołanie do nauki i zmiany świata

Uniwersytet obejmuje wiedzę, badania i transfer wiedzy. Pragniemy jednak więcej.
Jesteśmy ludźmi, którzy poświęcają nasz czas i wysiłek na naukę, aby zmienić świat. Możesz zobaczyć tę ambicję w działalności UIC w Barcelonie. To jest w naszym DNA.

Miej doświadczenie uniwersyteckie, o którym zawsze marzyłeś

Umieszczenie każdego ucznia w sercu wszystkiego oznacza, że jesteś bohaterem w UIC Barcelona.

To jest nasze zobowiązanie wobec Ciebie, odzwierciedlone w indywidualnej uwadze, małych grupach klasowych, przyjaznym ciele nauczycielskim, usługach wspierających i wszystkim, czego potrzebujesz, aby poprawić swoje umiejętności.

Budowanie mostów do profesjonalnej rzeczywistości

Jesteśmy związani ze społeczeństwem i firmami. Zajęcia są praktykowane i prowadzone przez aktywnych profesjonalistów. Uzupełnia je program praktyk zawodowych. Z tych wszystkich powodów UIC Barcelona ma jeden z najlepszych wskaźników zatrudnienia w katalońskim systemie uniwersyteckim.

W Barcelonie iw związku ze światem

Wielokulturowa Barcelona stanowi wszechstronne tło talentów i wiedzy.
Mamy również umowy międzynarodowe i programy wymiany z uniwersytetami za granicą. Niektóre z naszych programów studiów są częściowo prowadzone w języku angielskim; możesz nawet wziąć cały program studiów w tym języku.

Akredytacja

Universitat Internacional de Catalunya oficjalnie rozpoczął działalność akademicką w październiku 1997 r. Ustawa organiczna 11/1983 w sprawie reformy uniwersyteckiej (LRU) wraz z parlamentem katalońskim z 26/1984 r. Ustanowiła odpowiednie ramy prawne dla utworzenia uniwersytetu z zdolność do przyznawania oficjalnych certyfikatów. Fundación Familiar Catalana (Katalońska Fundacja Rodziny) wzięła na siebie pełną odpowiedzialność za realizację tego projektu akademickiego.

Najważniejsze powody, dla których uczeń powinien rozważyć naukę w UIC Barcelona

 1. Międzynarodowe doświadczenie w jednym z najbardziej ekscytujących miast na świecie: Barcelona
 2. Wysoko wykwalifikowani profesorowie i specjaliści, którzy uwielbiają uczyć z międzynarodowym nastawieniem
 3. Oficjalne stopnie i szkolenie praktyczne
 4. Międzynarodowe staże
 5. Wysoki wskaźnik możliwości zatrudnienia
 6. Optymalny sposób na poprawę umiejętności językowych
 7. Osobisty coaching i doradztwo dla wszystkich programów i dla wszystkich uczniów
 8. Sieci i kontakty
 9. Rozwijanie umiejętności przywódczych i przedsiębiorczych
 10. Kontynuuj naukę: Master, postgraduate and Ph.D. programy

Usługi

Zakwaterowanie: Jeśli potrzebujesz zakwaterowania podczas pobytu na uniwersytecie, będziesz mógł ubiegać się o rezydencje studenckie, apartamenty i pokoje, które zostały specjalnie zaprojektowane dla Twoich potrzeb.

Sports: Nauka w UIC Barcelona oznacza ewolucję jako osoba. Zachęcamy uczniów do angażowania się w sport i aktywność fizyczną. Uczelnia promuje i organizuje zajęcia sportowe, konkursy i zapewnia studentom zniżki i inne korzyści, aby mogli mieć dostęp do innych obiektów i organizacji w Barcelonie.

Coaching i doradztwo: Usługi doradcze i coachingowe przeznaczone dla uczniów, aby mogli sprostać swoim osobistym i zawodowym wyzwaniom.

Życie studenckie

Usługi dla studentów: pomaga osiągnąć to, co najważniejsze: twoje osobiste cele.

Organizuje szeroki zakres działań kulturalnych, sportowych, społecznych i akademickich. Usługa zapewnia informacje i wskazówki dotyczące zagadnień akademickich, administracyjnych i pozalekcyjnych na uniwersytecie.

Usługi studenckie UIC są odpowiedzialne za informowanie i doradzanie studentom uniwersytetów o tym, jak zarządzać swoimi papierkami, a także o innych zagadnieniach pozalekcyjnych.

Absolwenci: UIC Barcelona przekazuje swoją filozofię akademicką społeczeństwu poprzez społeczność 12 000 absolwentów. Ta filozofia to doskonałość w pracy, jednostka umieszczona w centrum wszystkiego, pragnienie służenia i ciągłe poszukiwanie prawdy.

Lokalizacje

 • Barcelona

  Barcelona campus Inmaculada, 22, 08017, Barcelona

 • Turin

  Turin, Włochy

pytania