Keystone logo
International University For Graduate Studies -  IUGS

International University For Graduate Studies - IUGS

International University For Graduate Studies -  IUGS

Wstęp

Zaprojektowany dla profesjonalistów z różnych środowisk edukacyjnych i doświadczeń, programów na IUGS są tak skonstruowane, aby zaspokoić potrzeby osób poszukujących wykwalifikowanych, aby zakończyć swoje formalnych poświadczeń.

Poprzez połączenie angielskich i amerykańskich modeli kształcenia akademickiego, praktykujących specjalistów, którzy mają spore po licencjata zajęć mają teraz okazję do szybkiego zarobienia ich magistra lub doktora stopni i certyfikaty za pośrednictwem ścieżek internetowych lub hybrydowymi.

Wielu uczniów zakończyły wymaganego zajęć, ale nie zakończyły rozprawę lub magisterskiej. Inne zgromadziły szerokie kredyty absolwentów, ale nie podjął wymaganych kursów, aby zdobyć dyplom. Jeszcze inni podjęły wymaganych kursów, ale stwierdzili, kursy te nie zostały przyjęte do transferu.

IUGS przyjmuje do przeniesienia wszystkich odpowiednich kursów po matur zdobyte w instytucjach, w tym akredytowanych zatwierdzonego kształcenia, licencjonowania i certyfikacji zajęć przed lub po przyjęciu do szpitala.

Ponieważ większość kandydatów to mid-life specjalistów, są one uznawane za rówieśnikami i są szanowani za ich kariery osobistej oraz szkolnych osiągnięć. Tradycyjna relacja profesor-student jest zastąpiony społeczności naukowej i zawodowej. Łączeniu spośród kandydatów, jak również między kandydatami i profesorów, rozwija i kontynuuje poza studiów.

Test UNIWERSYTET Został założony w 1979 roku, jest akredytowana i zdobył akademickie i zawodowe uznanie i aprobatę organizacji publicznych i prywatnych. Każdy profesor jest praktykującym profesjonalistą, który zdobył co najmniej jeden doktorat. Dlatego wiedza naukowa i praktyczna jest zintegrowany IUGS doświadczenie płynące z nauki.

Wiar

Istnieje zapotrzebowanie na stopnie naukowe, które są tanie, są indywidualnie tempie, posiadających integralność akademickich i pozwalają doktorskich i master kandydaci nadal spełniają swoje inne obowiązki. Wszystkie odpowiednie kredyty podyplomowe z akredytowanych instytucji powinny zostać przyjęte do transferu. Większość kredytów po matur wymagane do licencjonowania i certyfikacji powinny być dopuszczane do transferu. Absolwenci powinni mieć prawo do podjęcia kursów po matur w różnych instytucjach, które służą ich celów zawodowych i osobistych. Absolwent studentów poszukujących stopni powinny być zobowiązane do podjęcia, lub wcześniej podjęte, tradycyjną liczbę punktów po matur wymaganych przez głównych uniwersytetach. Absolwenci powinni być indywidualnie rozpoznawany i szanowany przez swoich dokonań zawodowych i akademickich. Studenci z dojrzałości zawodowej i odpowiedniego doświadczenia życiowego są najlepszymi kandydatami do prowadzenia studiów magisterskich.

Lokalizacje

  • Portsmouth

    Corner of Rodney & Sandwich Street Portsmouth, Commonwealth of Dominica, W.I., , Portsmouth

    pytania