Keystone logo
International School Of Economics

International School Of Economics

International School Of Economics

Wstęp

Test International School of Economics został założony Tbilisi State University w 2006 roku, poprzez unikalny wspólnego wysiłku Bank Światowy, BP, Open Society InstituteRządy Gruzja, Niemcy, Szwecja i Norwegia.

USTAWIŁEM oferuje dwuletnie studia magisterskie w dziedzinie ekonomii, Program przestrzega międzynarodowych standardów akademickich z nauczania języka angielskiego poprzez odwiedzenie i rezydenta międzynarodowym Ph.D. wydział. Spośród ponad 100 absolwentów do tej pory ponad jedna trzecia zajmowania stanowisk analitycznych z agencjami polityki gospodarcze we wszystkich trzech krajów regionu Kaukazu Południowego. Około 10% kontynuuje naukę w najbardziej prestiżowych Ph.D. programy w Europa i Ameryka Północna, jak na przykład Stanford, Chicago i Pennsylwania uniwersytety.

Instytut Polityki ISET została założona w maju 2011 roku jako uzupełnienie misji edukacyjnej USTAWIŁEM. ISET-PI zapewnia niezależne badania i szkolenia politycznego i dociera do szerszej akademickich, politycznych i biznesowych w społecznościach Południowy Kaukaz, Jest to jedna z pierwszych uczelni opartej think-tanków w regionie, od samego początku wspierana przez Think Tank Fund Open Society Institute. ISET-PI Jest również członkiem organów Stockholm Institute of Transition Economics (SITE) sieci.

Lokalizacje

  • Tbilisi

    International School Of Economics, 16, Zandukeli St., 0108, Tbilisi

    Programy

    pytania