Keystone logo
International School of Advanced Learning

International School of Advanced Learning

International School of Advanced Learning

Wstęp

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół składa się z trzech międzynarodowych nauczycieli i wykładowców, zjednoczonych wspólnym dążeniem do zapewnienia wysokiej jakości programów ESL zarówno młodym ludziom, jak i profesjonalistom z obszaru Bostonu.

Nasze alma maters to Brandeis University, Boston University, Białoruski Uniwersytet Stanowy, Skidmore College i La Sorbonne IV. W przypadku naszej trójki posługujemy się 10 językami, w tym słowiańskimi, germańskimi i romańskimi.

Będąc imigrantami, wierzymy, że jesteśmy wyjątkowo przygotowani, aby zrozumieć i pomóc uczniom z ESL, gdy napotykają przeszkody w nauce języka angielskiego jako osoby dorosłe. Korzystając z naszych różnorodnych i obszernych szkoleń edukacyjnych i wzmacniając je doświadczeniem ESL z pierwszej ręki, udało nam się stworzyć szkołę, która zarówno uczy angielskiego, jak i pomaga naszym studentom w budowaniu życia dla siebie w Ameryce lub znajdowaniu sukcesu jako dwujęzyczny zawodowiec za granicą.

NASZA FILOZOFIA

Rozumiemy, jak trudno jest znaleźć dobrze płatną i stymulującą pracę, szczególnie, gdy twoja znajomość języka angielskiego nie jest tak zaawansowana, jak byś tego chciał. Wiemy również, jak frustrujące może być posiadanie praktycznych i rynkowych umiejętności, a jednocześnie brak odpowiednich środków ich wyrażania.

Nasza filozofia to poradnictwo.

Zapewniając niezawodne ramy poprzez edukację językową ukierunkowaną na karierę, pomożemy Ci przejść ścieżkę do pracy Twoich marzeń. Niezależnie od tego, czy znasz już język i potrzebujesz pomocy w osiąganiu swoich celów, czy też nie wiesz, w jakim kierunku chcesz podążać swoim życiem - ale wiedz, że potrzebujesz angielskiego, aby się tam dostać - będziemy pracować z tobą, aby poprowadzić swoje życie do przodu.

Wierzymy w wzmacniające właściwości poradnictwa poprzez edukację i zapewnienie. Pomagając w zrozumieniu procesu znajdowania idealnej pracy lub ścieżki kariery, będziesz w stanie wykorzystać swoje umiejętności, zaplecze i entuzjazm, aby osiągnąć sukces.

NASZE WYRÓŻNIENIE

Wiedza to potęga. Naszym celem jest zapewnienie unikalnego i przede wszystkim niedrogiego podejścia do edukacji językowej.

Każdy uczeń, który przechodzi przez nasze drzwi, ma szczególne potrzeby. Nasze wyróżniające się podejście "blokowe" pozwala uczniom dostosować swoją edukację do ich osobistej drogi uczenia się i osiągnąć swoje osobiste cele.

Nie ma jednego uniwersalnego podejścia do edukacji dorosłych, dlatego ciężko pracowaliśmy, aby stworzyć szereg programów, które pozwolą każdemu, kto korzysta z naszych drzwi, nauczyć się w sposób, który ma dla nich sens. Pracujący profesjonalista z napiętym grafikiem skorzysta bardziej z krótkoterminowego intensywnego kursu, a młody dorosły, który dzięki elastycznemu harmonogramowi może skorzystać z długoterminowego programu zanurzeniowego.

Jednocześnie chcemy, aby nasza szkoła była również bezpieczną przystanią - ośrodkiem pomocy i edukacji dla naszych zagranicznych sąsiadów mieszkających w pełnym wymiarze czasu w Bostonie i naszych tymczasowych studentów odwiedzających miasto. Nasza szeroka oferta usług studenckich ma być liną ratunkową w Bostonie i pomocną dłonią dla całego naszego ciała studenckiego.

NASZA MISJA

Naszą misją jest zapewnienie wysokiej jakości nauczania języka angielskiego, a także podstawowych umiejętności językowych i wiedzy kulturalnej, które pomogą naszym uczniom osiągnąć ich cele naukowe, zawodowe i osobiste.

Zapewnienie uczniom możliwości doskonalenia umiejętności językowych oraz rozwijania doceniania amerykańskiego języka angielskiego i kultury w środowisku edukacyjnym.

Utrzymuj zespół instruktorów i administratorów, którzy pomagają uczniom przyswoić i wygodnie zintegrować się z amerykańską kulturą i codziennym życiem.

Proponuj formalne nauczanie akademickie oraz praktyczne szkolenie na co dzień.

Aby zaoferować spersonalizowaną uwagę uczniom poprzez nasze unikalne podejście do bloków.

Zapewnienie programów, które są zdrowe, aktualne, wysokiej jakości i wyraźnie skuteczne.

Lokalizacje

  • Boston

    20 Linden Street - 2nd Floor, Allston, MA 02134, Boston

Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania