Keystone logo
International Management Forum Academy

International Management Forum Academy

International Management Forum Academy

Wstęp

Witamy na stronie Akademii IMF!

Akademia IMF jest częścią Międzynarodowego Forum Zarządzania (MFW), niezależnego wydawnictwa i organizacji szkoleniowej zajmującej się informacjami biznesowymi dla wyedukowanych menedżerów i decydentów w dużych i średnich organizacjach.

Specjalizujemy się w dostarczaniu informacji biznesowych za pośrednictwem kursów kształcenia na odległość (kursy w pełni ukierunkowane na samokształcenie, w dowolnym momencie wspierane przez naukę online), kursów mistrzowskich i gorących miejscowych (certyfikacyjnych) szkoleń w klasie.

W ciągu ostatnich 25 lat zyskaliśmy solidną reputację, dostarczając cennych informacji na tematy zarówno krytyczne, jak i aktualne. Nasi klienci pochodzą z ponad 40 krajów na całym świecie!

Treść naszych kursów opracowywana jest w ścisłej współpracy z uznanymi ekspertami merytorycznymi pracującymi w dużych międzynarodowych organizacjach doradczych lub mniejszych wyspecjalizowanych biurach konsultingowych. Nasi trenerzy pochodzą z takich organizacji jak: AIIM, Antwerp Management School, Atos Consulting, Capgemini, Centric, CGI Group, Conquaestor, Deloitte, Duthler Associates, Executive Mobility Group, G31000, IBM Business Consulting Services, Insite Security, Inter Access, KPMG, Microsoft, PwC, SABSA Institute, Sogeti, TIAS School for Business and Society, Transfer Pricing Associates (TPA), różne uniwersytety i wiele, wiele innych.

Akademia IMF jest w stanie zorganizować dowolne (regularne i spersonalizowane) szkolenie jako szkolenie wewnątrz firmy lub jako osobisty coaching w twoim biurze lub w dowolnej innej pożądanej lokalizacji. Znamy rynek treningowy (międzynarodowy) i zawsze mamy optymalne rozwiązanie dla potrzeb konkretnego szkolenia.

Lokalizacje

 • Eindhoven

  Fellenoord 224, 5611 ZC, Eindhoven

  • Amsterdam

   Amsterdam, Niderlandy

   • Leiden

    Leiden, Niderlandy

    • Utrecht

     Utrecht, Niderlandy

     • Brussels

      Brussels, Belgia

      Programy

      Instytucja oferuje również:

      pytania