Keystone logo
© IBS International Business School
International Business School - Budapest

International Business School - Budapest

International Business School - Budapest

Wstęp

Przyjedź na studia brytyjskie do prawdziwie międzynarodowej szkoły biznesu w sercu Europy!

Oferujemy 3-letnie studia licencjackie, roczne studia magisterskie i doktoranckie w Budapeszcie.

Historia IBS

Ze szkoły, która została założona w 1991 jako pierwsza prywatna uczelnia wyższa w Europie Środkowej, International Business School przekształciła się w prawdziwie nowoczesną i dynamiczną szkołę biznesu. Jesteśmy dumni, że współpracujemy z prestiżowym brytyjskim uniwersytetem, The University of Buckingham, który jest najwyżej oceniany pod względem zatrudnialności absolwentów i prowadzi brytyjski National Student Survey pod względem zadowolenia studentów.

Jest to atrakcyjne miejsce do nauki i nauczania ze względu na naszą kulturę współpracy – mieszankę akademickiego rygoru, współpracy zespołowej, przedsiębiorczości, różnorodności i ciągłych innowacji. Doświadczenie akademickie, które oferujemy, zapewnia naszym studentom z ponad 100 krajów świata nie tylko studia licencjackie lub podyplomowe, ale umiejętności i możliwości nawiązywania kontaktów, które przynoszą przewagi konkurencyjne na całe życie.

Wizja i misja

Naszą wizją jest bycie uznanym w regionie, wielokrotnie akredytowanym, międzynarodowym dostawcą usług szkolnictwa wyższego dla wysoce międzynarodowej i mobilnej organizacji studenckiej, zainteresowanej obszarami pogranicza biznesu i zarządzania.

Naszą misją jest zapewnienie odpowiedniej ekonomicznie i kulturowo, anglojęzycznej edukacji biznesowej i związanej z zarządzaniem osobom, które mogą z tego skorzystać. Jesteśmy ukierunkowani na popyt i zorientowani na klienta. Wzmacniamy naukę, budujemy pewność siebie i stwarzamy szansę dla wszystkich, którzy zdecydują się zainwestować w naukę w naszej szkole.

Cenimy:

 • kreatywność i innowacyjność w dążeniu do doskonałości,
 • potencjał każdej osoby,
 • fachowość i zaangażowanie naszych pracowników,
 • partnerstwo i tworzenie silnej i trwałej współpracy, w której możemy osiągnąć więcej, pracując z innymi osobami niż w pojedynkę,
 • jakość i stale ulepszamy nasze procesy zapewniania jakości.

Dlaczego brytyjski dyplom?

 • Brytyjskie uniwersytety są powszechnie znane ze swojej doskonałości badawczej i dydaktycznej.
 • Za utrzymanie wysokich standardów brytyjskiej edukacji uniwersyteckiej odpowiada niezależny organ Quality Assurance Agency. Brytyjski dyplom gwarantuje dobrą jakość edukacji.
 • 1000 lat niezwykłych innowacji akademickich - obecnie Wielka Brytania zajmuje trzecie miejsce na świecie pod względem innowacji.
 • Trzy z dziesięciu najlepszych uniwersytetów na świecie znajdują się w Wielkiej Brytanii, w tym uniwersytet zajmujący pierwsze miejsce na świecie.
 • Brytyjskie stopnie naukowe są ważne dla pracodawców, ponieważ kładą duży nacisk na zdobywanie praktycznego doświadczenia w odpowiedniej dziedzinie i wyposażają Cię we wszystkie umiejętności i wiedzę niezbędną do udanej międzynarodowej kariery biznesowej.
 • Skoncentrowane na uczniu podejście do nauki w brytyjskiej edukacji oznacza, że rozwiniesz niezależność, samodyscyplinę i umiejętności analityczne poszukiwane przez pracodawców.
 • Angielski jest językiem światowego biznesu, więc studiowanie na brytyjskim stopniu umożliwia poprawę znajomości języka angielskiego.
 • Klasy są na ogół wystarczająco małe, aby zapewnić studentom dostęp do sprzętu i wystarczająco dużo czasu na rozmowę z wykładowcami.
 • Przywiązujemy dużą wagę do podnoszenia umiejętności zatrudnienia uczniów . Firma IBS stworzyła swój program UpSkill, który poprawia i rozwija umiejętności, które są najbardziej pożądane na rynku pracy i pozwala naszym absolwentom mieć przewagę nad innymi w aplikacjach o pracę.
 • Programy brytyjskie są krótsze, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Nasze programy licencjackie są 3-letnie w pełnym wymiarze godzin, a nasze studia magisterskie trwają 1 rok.
 • 38 procent laureatów Nagrody Nobla, którzy studiowali za granicą, zrobiło to dla brytyjskiego stopnia.

Funkcje kampusu

Kampus w Budapeszcie

Kampus IBS w Budapeszcie, składający się z trzech pięknie odrestaurowanych zabytkowych budynków architektonicznych, znajduje się w Graphisoft Park w Óbuda, bezpośrednio nad Dunajem i jest idealnym miejscem edukacji. Park gości ponad 60 międzynarodowych i węgierskich firm, w tym Microsoft, SAP, Canon czy Samsung i zapewnia żywe środowisko biznesowe dla naszej szkoły. Pozwala nam to w pełni wykorzystać ukryty potencjał w interesie naszych studentów i absolwentów. Na terenie kampusu znajduje się również akademik dla naszych studentów.

  Rekrutacja

  Jak złożyć wniosek?

  1. Przejdź do strony Aplikacji IBS i kliknij przycisk „Zostań kandydatem”. Od razu zobaczysz swój login i zostanie on również wysłany na Twój e-mail. Zapisz swój login, ponieważ od czasu do czasu będziesz musiał się logować.
  2. Wybierz swój program i spożycie (możesz aplikować tylko do jednego programu).
  3. Wypełnij formularz i prześlij wymagane dokumenty.
  4. Zwróć szczególną uwagę na „Zadania z listy kontrolnej”, musisz wykonać je wszystkie, aby zostać przyjętym.
  5. Prześlij swoją aplikację.
  6. Będziesz musiał uiścić opłatę za zgłoszenie w wysokości 100 EUR (bezzwrotna). Pamiętaj, że Twoje zgłoszenie staje się ważne dopiero po uiszczeniu opłaty za zgłoszenie.

  Wymagania wizowe

  Obywatele krajów pozaeuropejskich muszą osobiście złożyć wniosek o zezwolenie na pobyt studencki w najbliższym konsulacie węgierskim. Po rozmowie, uzyskanie wizy zajmuje zwykle kilka tygodni. Jeśli konsulat przyzna wizę, otrzymasz wizę typu D, która jest ważna na jednorazowy wjazd na Węgry, a po wjeździe na Węgry masz 30 dni na udanie się do Urzędu Imigracyjnego w Budapeszcie, aby otrzymać pozwolenie na pobyt.

  Wymagania dotyczące zezwolenia na pobyt studencki na Węgrzech:

  • oficjalne i oryginalne dokumenty szkolne i dokumenty tożsamości,
  • Certyfikat IBS Visa Support poświadczający status studenta, zakwaterowanie w akademiku, ubezpieczenie zdrowotne na pierwszy rok studiów oraz znajomość języka angielskiego,
  • znaczne zaplecze finansowe na koncie bankowym Państwa lub rodziców (wystarczające na roczny pobyt w Budapeszcie, w tym koszty podróży powrotnej, około 5-6000 euro, pochodzące z regularnych dochodów, które muszą być widoczne na wyciągach z konta bankowego) oraz czy rodzice są sponsorując swój pobyt, musisz udowodnić, że jesteś spokrewniony, przedstawiając ich metryki urodzenia,
  • trochę wiedzy o Węgrzech, IBS i naszych programach,
  • ubezpieczenie zdrowotne (ok. 260 EUR płatne po przyjeździe do IBS),
  • szczegóły zakwaterowania (poświadczamy Twoje zakwaterowanie w kampusie Residence Hall pod adresem: 1031 Budapest, Reichl Kálmán u. 6., ale to Ty odpowiadasz za zorganizowanie i opłacenie zakwaterowania),
  • certyfikat językowy znajomości języka angielskiego jest atutem konsulatu.

  Proces wizowy może potrwać od 2 do 4 tygodni, prosimy o wcześniejsze umówienie się na rozmowę kwalifikacyjną. W niektórych konsulatach będziesz musiał poprosić i czekać na spotkanie na rozmowę wizową, dlatego sugerujemy umówienie się na spotkanie zaraz po opłaceniu czesnego i opłaty rejestracyjnej, a my wyślemy zaświadczenie o wsparciu wizowym kurierem ekspresowym w ciągu kilku dni.

  Referencje studentów

  Lokalizacje

  • Budapest

   Záhony utca 7, H-1031, Budapest

  pytania