Keystone logo
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP Tytuł magistra w psychologii klinicznej dzieci i młodzieży
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Tytuł magistra w psychologii klinicznej dzieci i młodzieży

1 Years

Hiszpański

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Nauka na odległość, W kampusie

Wstęp

76599_c3.jpg
76814_icons8-centro-de-estudiantes-filled-50.png

Siedziba: Barcelona - Madryt - Metoda At Home - Online - Walencja

76821_icons8-tiempo-64.png

Godziny: Madryt: VS | Barcelona: SD | Valencia: Skonsultuj następne połączenie | W domu: S | Online: elastyczny

76822_icons8-diploma-64.png

Stopień: magister psychologii klinicznej dzieci i młodzieży wydany przez ISEP

Tytuł magistra w psychologii klinicznej dzieci i młodzieży

Master in Child and Adolescent Clinical Psychology dostarcza technicznych i osobistych umiejętności potrzebnych każdemu psychologowi do oceny, diagnozy, odzyskiwania i zapobiegania zaburzeniom, które wpływają na zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży z orientacji behawioralnej, z maksymalne gwarancje sukcesu.

Z tytułem magistra ISEP zdobędziesz umiejętności niezbędne do kompleksowej interwencji w przypadku niepełnosprawności intelektualnej i wysokich zdolności, zaburzeń uczenia się, narkomanii, zaburzeń ze spektrum autyzmu, depresji, lęku, choroby afektywnej dwubiegunowej, zaburzeń eliminacyjnych, zaburzeń zachowania, zachowania żywieniowe, ADHD, zaburzenia komunikacji, a nawet oferuje podejście do neuropsychologii dziecięcej, aby móc rozpoznać i opisać możliwe urazy lub dysfunkcje mózgu. To najbardziej kompletne szkolenie, aby zostać specjalistą opieki psychologicznej nad dziećmi i młodzieżą.

ISEP oferuje ci możliwość zrobienia tego Mastera w ciągu zaledwie jednego roku dzięki intensywnemu formatowi lub zrobienia tego w ciągu dwóch lat w delegacji w Madrycie.

Ten sam Mistrz, 3 tryby. Wybierz swoje!

Studia magisterskie ISEP z psychologii klinicznej dzieci i młodzieży pozwalają trenować w 3 trybach: wybierz ten, który najbardziej Cię interesuje!

  • Modalność bezpośrednia. Będziesz uczestniczyć w sesjach osobistych w naszej siedzibie w Barcelonie, Madrycie [lub Walencji], trenując na żywo z ekspertami najwyższej klasy
  • Tryb online. Będziesz podążał za Mistrzem we własnym tempie, korzystając z w pełni elastycznych kalendarzy i harmonogramów oraz z ciągłym towarzyszeniem naszych ekspertów.
  • Metoda ISEP At Home ©. Wyłącznie w ISEP. Będziesz uczestniczyć w sesjach na żywo z najlepszymi nauczycielami, aktywnymi ekspertami, ale bez wychodzenia z domu. Możesz uczestniczyć w sesjach modalności bezpośredniej i osobiście przeprowadzać praktyki.

Program

Wynik programu

Idealni studenci

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania