Keystone logo
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP Tytuł magistra w dziedzinie psychologii klinicznej i zdrowia
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Tytuł magistra w dziedzinie psychologii klinicznej i zdrowia

2 Years

Hiszpański

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Nauka na odległość, W kampusie

Wstęp

76592_c11.jpg
76814_icons8-centro-de-estudiantes-filled-50.png

Siedziba: Barcelona - Madryt - Metoda At Home - Online - Walencja

76821_icons8-tiempo-64.png

Harmonogram:

Madryt: VS lub MXJ | Barcelona: VS lub MXJ | Walencja: VS | Metoda w domu: S | Online: elastyczny | Czas trwania: opcja za 1 rok lub za 2 lata

76822_icons8-diploma-64.png

Tytuł magistra z psychologii klinicznej i zdrowia wydany przez ISEP

Uznany za jednego z najlepszych mistrzów w Hiszpanii (ranking El Mundo)

Master in Clinical and Health Psychology to program wzorcowy w swojej dziedzinie, który zapewnia pełne i wszechstronne szkolenie we wszystkich aspektach, które mają wpływ na praktykę kliniczną, w 100% prowadzone przez aktywnych profesjonalnych ekspertów.

Od ponad 35 lat i ponad 140 edycji w różnych miejscach, wielu profesjonalistów wybiera ten program, który łączy dyscyplinę naukową z praktyką zawodową. Mistrz ten wielokrotnie był uznawany za jednego z najlepszych mistrzów w Hiszpanii (ranking El Mundo).

Mistrz zapewni ci umiejętności techniczne i osobiste niezbędne do opracowania skutecznej i odpowiedzialnej profesjonalnej praktyki klinicznej. Zdobędziesz wystarczające doświadczenie kliniczne i zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczno-praktyczną, która pozwoli Ci podejść do różnych przypadków klinicznych i o różnym stopniu złożoności z zachowaniem bezpieczeństwa i skuteczności. Na studiach magisterskich opracowuje się aktualne aspekty teoretyczno-kliniczne i stosuje różne strategie terapeutyczne w oparciu o określone zaburzenia.

Podziękowania

  • Uznany przez Oficjalne Kolegium Psychologów z Walencji.
  • Rozpoznany przez SCRITC, Societat Catalana de Recerca i Teràpia del Comportament.

Ten sam Mistrz, 3 tryby. Wybierz swoje!

Magister psychologii klinicznej i zdrowia ISEP pozwala trenować w 3 trybach: wybierz ten, który najbardziej Cię interesuje!

  • Modalność bezpośrednia. Będziesz uczestniczyć w sesjach osobistych w naszej siedzibie w Barcelonie, Madrycie lub Walencji, trenując na żywo z ekspertami najwyższej klasy.
  • Tryb online. Będziesz podążał za Mistrzem we własnym tempie, korzystając z w pełni elastycznych kalendarzy i harmonogramów oraz z ciągłym towarzyszeniem naszych ekspertów.
  • Metoda ISEP At Home ©. Wyłącznie w ISEP. Będziesz uczestniczyć w sesjach na żywo z najlepszymi nauczycielami, aktywnymi ekspertami, ale bez wychodzenia z domu. Możesz uczestniczyć w sesjach modalności bezpośredniej i osobiście przeprowadzać praktyki.

Program

Wynik programu

Idealni studenci

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania