Keystone logo
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP Mistrz w zaburzeniach rozwoju nerwów
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Mistrz w zaburzeniach rozwoju nerwów

Valencia, Hiszpania

12 Months

Hiszpański

Niepełny etat

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Mieszany

Wstęp

76814_icons8-centro-de-estudiantes-filled-50.png

Miejsca: metoda w domu - Walencja

76821_icons8-tiempo-64.png

Godziny: Walencja: F - S | W domu: S.

76822_icons8-diploma-64.png

Kwalifikacje: Master in Disorders of Neurorozwoju wydany przez ISEP

Magister zaburzeń neurorozwojowych wydany przez ISEP

Master w zakresie zaburzeń neurorozwojowych szkoli wykwalifikowanych specjalistów, wysoce wyspecjalizowanych w diagnostyce i leczeniu zaburzeń, które najczęściej dotykają dzieci.

Ponadto zaoferuje swoim studentom wyczerpującą wiedzę na temat neurofizjologicznych podstaw ludzkich zachowań, zwłaszcza dzieci. Wiedza ta ma na celu opracowanie strategii klinicznych i terapeutycznych ukierunkowanych na stawienie czoła różnym zaburzeniom i problemom, dostosowanych do każdego konkretnego przypadku i konkretnej sytuacji.

Zespół dydaktyczny o uznanym prestiżu krajowym i międzynarodowym tworzą specjaliści zajmujący się badaniami w dziedzinie neuronauk i klinicznej dziedzinie dzieci z ponad 10-letnim doświadczeniem.

Mistrz obejmuje 100 godzin praktyki klinicznej zarówno w ośrodkach publicznych, jak i prywatnych, nadzorowanych przez profesjonalistów z udokumentowanym doświadczeniem i 350 godzin pracy osobistej nad przygotowaniem projektu dyplomowego magisterskiego, dla publicznej obrony przed sądem złożonym z profesjonalistów naukowo-technicznych.

Ten sam Mistrz, 2 tryby. Wybierz swoje!

Mistrz ISEP w zakresie zaburzeń neurorozwojowych pozwala trenować w 2 trybach: wybierz ten, który najbardziej Cię interesuje!

  • Modalność bezpośrednia. Będziesz uczestniczyć w sesjach osobistych w naszej siedzibie w Walencji, szkoląc się na żywo z ekspertami najwyższej klasy.
  • Metoda ISEP At Home ©. Wyłącznie w ISEP. Będziesz uczestniczyć w sesjach na żywo z najlepszymi nauczycielami, aktywnymi ekspertami, ale bez wychodzenia z domu. Możesz uczestniczyć w sesjach modalności bezpośredniej i osobiście przeprowadzać praktyki.

Program

Wynik programu

Idealni studenci

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania