Keystone logo
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP Mistrz w Neuroedukacji i optymalizacji wydajności
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Mistrz w Neuroedukacji i optymalizacji wydajności

Valencia, Hiszpania

1 Years

Hiszpański

Pełny etat

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Nauka na odległość

Wstęp

76814_icons8-centro-de-estudiantes-filled-50.png

Siedziba: Barcelona - Madryt - At Home Method - Walencja

76821_icons8-tiempo-64.png

Godziny: Madryt: SD | Barcelona: SD | Valencia: Skonsultuj następne połączenie | W domu: S.

76822_icons8-diploma-64.png

Kwalifikacje: Mistrz w Neuroedukacji i Optymalizacji Wydajności wydany przez ISEP

Neuroedukacja przekształciła paradygmat szkolenia poprzez włączenie i promowanie interdyscyplinarnej integracji nauk pedagogicznych z tymi, które badają funkcjonowanie mózgu. W ten sposób osiągnięto niespotykany dotąd postęp w procesie uczenia się, ponieważ przyczyniają się one do wzmocnienia neurokognitywnych i emocjonalnych zdolności ludzi.

Obecność deficytów poznawczych w różnych patologiach neurologicznych w dzieciństwie, takich jak urazy głowy, guzy itp., Doprowadziła w ostatnim czasie do proliferacji różnych formacji w dziedzinie neuropsychologicznej, aby spróbować złagodzić te patologie poprzez rehabilitację funkcji, a także dużą różnorodność trudności w nauce, które spotykamy w dzisiejszej szkole. Podobnie obecnie obserwuje się znaczny wzrost liczby konsultacji klinicznych przeprowadzanych przez rodziców, którzy w niektórych przypadkach zabierają swoje dzieci z objawami klinicznymi i poznawczymi, aw innych przy ich braku, co uniemożliwia im optymalny rozwój edukacyjny.

ISEP's Master in Neuroeducation and Optimization of Skills jest pionierem w swojej dziedzinie, ponieważ zapewnia wiedzę i podstawowe wytyczne dotyczące leczenia profesjonalistom zainteresowanym rehabilitacją i / lub stymulacją poznawczą, aby zaoferować usługę, która przyczynia się do złagodzenia względnego zaniedbania, którego doświadczają. pacjenci z nabytym uszkodzeniem mózgu, deficytem uwagi i nadpobudliwością, dysleksją, podejście do stymulacji poznawczej z nowego paradygmatu edukacyjnego: stymulacja mózgu z potencjalności, a nie z deficytu.

Ten sam Mistrz, 2 tryby. Wybierz swoje!

Mistrz ISEP w zakresie neuroedukacji i optymalizacji wydajności pozwala trenować w 2 trybach: wybierz ten, który najbardziej Cię interesuje!

  • Modalność bezpośrednia. Będziesz uczestniczyć w sesjach osobistych w naszej siedzibie w Barcelonie, Madrycie lub Walencji, trenując na żywo z ekspertami najwyższej klasy.
  • Metoda ISEP At Home ©. Wyłącznie w ISEP. Będziesz uczestniczyć w sesjach na żywo z najlepszymi nauczycielami, aktywnymi ekspertami, ale bez wychodzenia z domu. Możesz uczestniczyć w sesjach modalności bezpośredniej i osobiście przeprowadzać praktyki.

Podziękowania

  • Uznany za Profesjonalny Związek Madryckiego Stowarzyszenia Neuropsychologii.
  • Program uznany przez Aragonese Association of Neuropsychology specjalistycznym szkoleniem jakości.

Dyrektor - Mistrz Neuroedukacji i Optymalizacji Pojemności

Olga García Neuropsycholog kliniczny Dyrektor Centrum Kompleksowej Opieki nad osobami z uszkodzeniami mózgu Polibea SUR. Prezydent Stowarzyszenia Neuropsychologii w Madrycie (AMNP). Koordynator w Madrycie Mistrzów Neurorehabilitacji, Neuronauki i Neuroedukacji oraz Optymalizacji Możliwości ISEP. Twórca Zamku Neuroscience, Poradnictwo w Neurosciences.

Program

Wynik programu

Idealni studenci

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania