Keystone logo
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP Magister zaburzeń odżywiania
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Magister zaburzeń odżywiania

Madrid, Hiszpania

12 Months

Hiszpański

Pełny etat

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Mieszany

Wstęp

Zaburzenia odżywiania (TCA) mają podłoże wieloczynnikowe (czynniki genetyczne, psychologiczne, socjokulturowe). W Hiszpanii najnowsze badania wskazują na częstość występowania zaburzeń odżywiania się wśród młodzieży na poziomie około 4-4,5%. Choć stopień jej zapadalności i rozpowszechnienia wzrasta zarówno u kobiet, jak iu mężczyzn, na różnych etapach życia. Dominujące wzorce piękna i presja społeczna dotycząca wizerunku są czynnikami przyspieszającymi, ale są też inne, które predysponują.

Master in Eating Disorders odpowiada na potrzebę szkolenia wyspecjalizowanych specjalistów w tej dziedzinie oraz z podejściem multidyscyplinarnym. Są to zaburzenia, które ze względu na nasilenie i złożoność wymagają specjalnego szkolenia, dlatego celem jest wyposażenie uczniów w umiejętności techniczne i osobiste niezbędne do oceny, diagnozy, interwencji i zapobiegania tym zaburzeniom, głównie z perspektywy poznawczo-behawioralnej, przeprowadzić skuteczną i odpowiedzialną interwencję.

Ten mistrz zapewnia pełne i wszechstronne szkolenie we wszystkich aspektach, które mają wpływ na praktykę kliniczną. Podobnie ma wybitnie praktyczną orientację, poprzez prezentację przypadków klinicznych i odgrywanie ról.

Ten sam Mistrz, 2 tryby. Wybierz swoje!

ISEP Master's in Eating Disorders pozwala trenować w 2 trybach: wybierz ten, który najbardziej Cię interesuje!

Tryb twarzą w twarz. Będziesz uczestniczyć w sesjach bezpośrednich, trenując na żywo z ekspertami na najwyższym poziomie.

Metoda ISEP w domu©. Wyłącznie ISEP. Będziesz uczestniczyć w sesjach na żywo z najlepszymi nauczycielami, aktywnymi ekspertami, z dowolnego miejsca.

Program

Wynik programu

Idealni studenci

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania