Keystone logo
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP Magister seksuologii klinicznej i terapii par
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Magister seksuologii klinicznej i terapii par

2 Years

Hiszpański

Pełny etat

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Nauka na odległość, W kampusie

Wstęp

76814_icons8-centro-de-estudiantes-filled-50.png

Siedziba: Barcelona - Madryt - Metoda At Home - Online - Walencja

76821_icons8-tiempo-64.png

Godziny: Madryt: VS | Barcelona: VS | Walencja: VS | Metoda w domu: S | Online: elastyczny

76822_icons8-diploma-64.png

Kwalifikacja: Master of Clinical Sexology and Couples Therapy wydany przez ISEP.

Tytuł magistra w dziedzinie seksuologii klinicznej i terapii par rozpoczyna się od solidnego naukowego i multidyscyplinarnego szkolenia na temat różnych aspektów dysfunkcji seksualnych, które wpływają na człowieka i związki z biopsychospołeczną perspektywą.

Z około 50 edycjami w różnych siedzibach ISEP, jest to tytuł mistrza w szkoleniu profesjonalistów w zakresie terapii seksualnej i par, uznawany przez Hiszpańską Federację Towarzystw Seksuologicznych (FESS).

Obecnie problemy seksualne mogą mieć różną etiologię. Za konflikty seksualne mogą odpowiadać aspekty biologiczne, takie jak określona choroba lub czynniki kulturowe i psychologiczne. Różnorodność kulturowa, brak komunikacji, negocjacji i słabe umiejętności rozwiązywania problemów to najczęstsze przyczyny konfliktu w parze. Z mistrzem ISEP będziesz miał możliwość zagłębienia się w zmienne związane z aspektami profilaktycznymi, a także diagnostyką i interwencją w przypadku problemów seksualnych oraz poprawą relacji w parach.

Metodologia opiera się na praktycznym szkoleniu, w 100% prowadzonym przez aktywnych profesjonalnych ekspertów, poprzez dynamikę (odgrywanie ról i dyskusje na temat przypadków klinicznych), sesje kliniczne i praktyki we współpracujących ośrodkach.

Podziękowania

  • Uznany przez Oficjalne Kolegium Psychologów z Walencji.
  • Uznany przez Hiszpańską Federację Towarzystw Seksuologicznych (FESS).

Ten sam Mistrz, 3 tryby. Wybierz swoje!

Mistrz ISEP w dziedzinie seksuologii klinicznej i terapii par pozwala trenować w 3 trybach: wybierz ten, który najbardziej Cię interesuje!

  • Modalność bezpośrednia. Będziesz uczestniczyć w sesjach osobistych w naszej siedzibie w Barcelonie, Madrycie lub Walencji, trenując na żywo z ekspertami najwyższej klasy
  • Tryb online. Będziesz podążał za Mistrzem we własnym tempie, korzystając z w pełni elastycznych kalendarzy i harmonogramów oraz z ciągłym towarzyszeniem naszych ekspertów.
  • Metoda ISEP At Home ©. Wyłącznie w ISEP. Będziesz uczestniczyć w sesjach na żywo z najlepszymi nauczycielami, aktywnymi ekspertami, ale bez wychodzenia z domu. Możesz uczestniczyć w sesjach modalności bezpośredniej i osobiście przeprowadzać praktyki.

Program

Wynik programu

Idealni studenci

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania