Keystone logo
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP Magister psychopedagogiki terapeutycznej
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Magister psychopedagogiki terapeutycznej

2 Years

Hiszpański

Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Nauka na odległość, W kampusie

Wstęp

76601_c17.jpg
76814_icons8-centro-de-estudiantes-filled-50.png

Siedziba: Barcelona - Madryt - Metoda At Home - Online - Walencja

76821_icons8-tiempo-64.png

Godziny: Madryt: MXJ lub SD | Barcelona: LMX | Walencja: SD | W domu: S | Online: elastyczny

76822_icons8-diploma-64.png

Kwalifikacje: Magister psychopedagogiki terapeutycznej wydany przez ISEP

Magister psychopedagogiki terapeutycznej

Master in Therapeutic Psychopedagogy oferuje konkretne odpowiedzi na nowe wyzwania edukacyjne. Międzykulturowość w klasach i włączenie uczniów z trudnościami w uczeniu się stwarza nowy scenariusz, w którym psychologiczno-pedagogiczny profesjonalista jest kluczowym elementem do osiągnięcia bardziej integracyjnego i poprzecznego systemu edukacyjnego.

Dzięki praktycznym egzemplifikacjom oraz wskazówkom diagnostycznym i interwencyjnym, zarówno we wczesnym dzieciństwie, jak i na poziomie podstawowym i wtórnym, mistrz prezentuje zasoby psychopedagogiczne dla międzykulturowości, narzędzia do diagnozy i interwencji w zaburzeniach zachowania, techniki mediacji w rozwiązywaniu konflikty i szkolenia w zakresie neuroedukacji i coachingu edukacyjnego.

Poprzez różne trasy szkoleniowe, ISEP zapewnia wyczerpującą wycieczkę po głównych trudnościach i zaburzeniach uczenia się, analizując dogłębnie ich przyczyny, mając na celu zwrócenie uwagi psychopedagogicznej na dzieci z trudnościami.

Ten sam Mistrz, 3 tryby. Wybierz swoje!

Mistrz ISEP z psychopedagogiki terapeutycznej pozwala trenować w 3 modalnościach: wybierz ten, który najbardziej Cię interesuje!

  • Modalność bezpośrednia. Będziesz uczestniczyć w sesjach osobistych w naszej siedzibie w Barcelonie, Madrycie lub Walencji, trenując na żywo z ekspertami najwyższej klasy.
  • Tryb online. Będziesz podążał za Mistrzem we własnym tempie, korzystając z w pełni elastycznych kalendarzy i harmonogramów oraz z ciągłym towarzyszeniem naszych ekspertów.
  • Metoda ISEP At Home ©. Wyłącznie w ISEP. Będziesz uczestniczyć w sesjach na żywo z najlepszymi nauczycielami, aktywnymi ekspertami, ale bez wychodzenia z domu. Możesz uczestniczyć w sesjach modalności bezpośredniej i osobiście przeprowadzać praktyki.

Program

Wynik programu

Idealni studenci

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania