Keystone logo
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP Magister kompleksowej neurorehabilitacji
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Magister kompleksowej neurorehabilitacji

Madrid, Hiszpania

12 Months

Hiszpański

Pełny etat

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

W kampusie

Wstęp

76814_icons8-centro-de-estudiantes-filled-50.png

Siedziba: Madryt

76821_icons8-tiempo-64.png

Godziny otwarcia: Madryt: SD

76822_icons8-diploma-64.png

Kwalifikacje: Magister kompleksowej neurorehabilitacji wydany przez ISEP

Jest wielu specjalistów potrzebnych do zajęcia się urazami neurologicznymi (neuropsycholodzy, fizjoterapeuci, terapeuci zajęciowi, logopedzi, pracownicy socjalni, psychologowie kliniczni, pielęgniarki, psychiatrzy, neurolodzy, rehabilitanci itp.), jednak nie można zająć się podejściem terapeutycznym bez holistyczny, skoncentrowany na osobie i transdyscyplinarny, taki jak ten oferowany przez ISEP Master's in Neurorehabilitation, pionierski ze względu na swój interdyscyplinarny charakter.

Codzienna klinika z pacjentami neurologicznymi jest wyrazem zapotrzebowania naszego społeczeństwa na specjalistów klinicznych i badawczych, którzy są doskonale wyszkoleni w dziedzinie neuronauki i neurorehabilitacji .

Magister kompleksowej neurorehabilitacji pozwoli na rozwój umiejętności neurorehabilitacyjnych w różnych jej interdyscyplinarnych aspektach, a także poznanie technik neurorehabilitacyjnych w różnych obszarach interwencji.

Ponadto ISEP oferuje możliwość ukończenia tego Mistrza w ciągu jednego roku dzięki intensywnemu formatowi w ISEP Valencia. Lub wykonaj to za dwa lata.

Metodologia ISEP łączy praktyczną naukę i wiedzę teoretyczną w dynamiczny i partycypacyjny sposób.

Codirección - Mistrz w neurorehabilitacji

Olga García Sánchez Neuropsycholog kliniczny Dyrektor Centrum Kompleksowej Opieki nad osobami z uszkodzeniami mózgu Polibea SUR. Prezydent Stowarzyszenia Neuropsychologii w Madrycie (AMNP). Koordynator w Madrycie Mistrzów Neurorehabilitacji i Neurologii w ISEP. Twórca Zamku Neuroscience, Poradnictwo w Neurosciences.

Javier Chirivella. Doktor w psychologii. Neuropsycholog Prezes Fundacji i Dyrektor Generalny FIVAN, Centrum Rehabilitacji Neurologicznej w Walencji. Członek Klinicznego Towarzystwa Stymulacji Magnetycznej przezczaszkowej. Założyciel i dyrektor ds. Uszkodzeń mózgu w szpitalach NISA (1998-2012). Współpracuje w NINE Cerebral Damage Center of Vinalopó i Cerebral Damage Service szpitala NISA Aguas Vivas w Walencji.

Álvaro Pérez. Logopeda, specjalista Neuropsychologii w Zakładzie Foniatrii i Logopedii. Obecnie współpracuje ze służbą medycyny fizykalnej i rehabilitacji w Hospital Universitari Vall d'Hebron w Barcelonie.

Program

Wynik programu

Idealni studenci

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania