Keystone logo
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP Magister interwencji w trudnościach w nauce
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Magister interwencji w trudnościach w nauce

1 Years

Hiszpański

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Nauka na odległość, W kampusie

Wstęp

76814_icons8-centro-de-estudiantes-filled-50.png

Siedziba: Barcelona - Madryt - Metoda At Home - Online - Walencja

76821_icons8-tiempo-64.png

Godziny: Madryt: MXJ lub SD | Barcelona: MXJ | Walencja: SD | W domu: S | Online: elastyczny | Czas trwania: opcja za 1 rok lub za 2 lata

76822_icons8-diploma-64.png

Kwalifikacje: Magister interwencji w trudnościach w nauce wydany przez ISEP

Magister interwencji w trudnościach w nauce

Uznany za jednego z najlepszych mistrzów w Hiszpanii (ranking El Mundo)

Master in Intervention in Learning Difficulties, odniesienie w swoim obszarze (z około 120 wydaniami w różnych siedzibach ISEP) zapewnia kompletne i wszechstronne szkolenie we wszystkich aspektach, które mają wpływ na interwencję edukacyjną.

Jego celem jest nabycie odpowiednich umiejętności technicznych i personalnych dla rozwoju efektywnej i odpowiedzialnej działalności zawodowej. Jego praktyczne i praktyczne podejście do rzeczywistości zawodowej sprawiło, że był wielokrotnie uznawany za jednego z najlepszych mistrzów Hiszpanii (ranking El Mundo).

Specjaliści w obecnym systemie edukacji mają bardzo niejednorodną grupę uczniów o bardzo różnych potrzebach i trudnościach. Ten tytuł magisterski oferuje konkretne odpowiedzi na główne trudności i zaburzenia w nauce.

Aby to osiągnąć, program jest w 100% prowadzony przez aktywnych profesjonalistów, tak aby rzeczywistość zawodowa została przeniesiona do klasy. Będziesz pracować nad praktycznymi przykładami i wskazówkami diagnostycznymi i interwencyjnymi zarówno we wczesnym dzieciństwie, jak i w szkole podstawowej i średniej: narzędzia oceny, testy diagnostyczne, strategie profilaktyczne, wskazówki dla zespołów nauczycielskich itp.

Mistrz daje ci umiejętności i umiejętności projektowania psychopedagogicznych programów interwencyjnych w różnych kontekstach edukacyjnych sprzyjających integracji uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Tytuł

Tytuł magistra interwencji w trudnościach w nauce wydany przez ISEP.

Ukończenie studiów magisterskich w specjalnej edukacji oraz ukończenie studiów magisterskich z psychopedagogiki terapeutycznej wiąże się z uzyskaniem tytułu magistra interwencji w trudnościach w nauce.

Ten sam Mistrz, 3 tryby. Wybierz swoje!

Stopień magistra ISEP w zakresie interwencji w trudnościach w uczeniu się umożliwia szkolenie w 3 trybach: wybierz ten, który najbardziej Cię interesuje!

  • Modalność bezpośrednia. Będziesz uczestniczyć w sesjach osobistych w naszej siedzibie w Barcelonie, Madrycie lub Walencji, trenując na żywo z ekspertami najwyższej klasy.
  • Tryb online. Będziesz podążał za Mistrzem we własnym tempie, korzystając z w pełni elastycznych kalendarzy i harmonogramów oraz z ciągłym towarzyszeniem naszych ekspertów.
  • Metoda ISEP At Home ©. Wyłącznie w ISEP. Będziesz uczestniczyć w sesjach na żywo z najlepszymi nauczycielami, aktywnymi ekspertami, ale bez wychodzenia z domu. Możesz uczestniczyć w sesjach modalności bezpośredniej i osobiście przeprowadzać praktyki.

Program

Wynik programu

Idealni studenci

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania