Keystone logo
Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado

Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado

Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado

Wstęp

Formacja otwarta na świat

Seneca Institute , Międzynarodowe Centrum Podyplomowe, z siedzibą w Madrycie, i obecne w dziedzinie szkoleń od ponad 20 lat, projektuje i rozwija serię programów, które odpowiadają na zapotrzebowanie rynku wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie duże zapotrzebowanie na wysoką specjalizację w dziedzinie stosunków międzynarodowych , komunikacji , logistyki i zarządzania .

Oferta szkoleniowa Instytutu Seneca obejmuje kursy techniczne , z akredytacją uniwersytetu , mające na celu zdobycie lub zaktualizowanie wszechstronnej wiedzy na dany temat, na studia magisterskie z dyplomem uniwersyteckim i punkty ECTS , w ramach Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego (EHEA), poprzez Kursy eksperckie i dyplomy specjalistyczne .

Przez ponad dwie dekady, które nas popierają, opisują zdobyte osiągnięcia, chroniąc szkolenie podyplomowe specjalistów ponad 75 narodowości na pięciu kontynentach, którym pomogliśmy osiągnąć ich cele zawodowe , ułatwiając narzędzia do ich uzyskania, poprzez wiedza i umiejętności nabyte w każdym temacie, a także praktyki lokalne lub międzynarodowe.

Mamy najbardziej kompletny w każdym z naszych szkoleń i badań materiałów własnych programów działań na rzecz rozwoju, co stanowi dla studenta realną gospodarkę wysiłku, koncentrując zawartości wszystkich aspektów trzeba by wiedzieć o temacie lub obszar zarządzania.

Wszystkie kursy i studia magisterskie można realizować w wersji online lub osobiście w naszych salach lekcyjnych w Madrycie.W pierwszym przypadku Instytut Seneca zapewnia niezbędne certyfikaty do uzyskania wizy studenckiej dla studentów mieszkających poza Hiszpanią, a w drugim w tym przypadku dba się o opiekę i interakcję ze studentami, tak aby czuli się zintegrowani i wspierani przez cały czas trwania akcji szkoleniowej.

Skontaktuj się z nami, a my poprowadzimy Cię przez szkolenie, które aktualizuje twoją wiedzę, która rozszerza je poprzez specjalizację lub prowadzi do profesjonalnego przekwalifikowania.

Lokalizacje

  • Madrid

    Calle de Velázquez, 86, 28006, , Madrid

    pytania