Keystone logo
Instituto Profesional DUOCUC

Instituto Profesional DUOCUC

Instituto Profesional DUOCUC

Wstęp

Od momentu założenia w 1968 r., jako „Wydział Uniwersytetu Robotniczego i Chłopskiego”, Duoc UC przeszła długą drogę konsolidacji, aby stać się jedną z kluczowych instytucji w zakresie wyższego szkolnictwa zawodowego w Chile.

Z ponad 50-letnią historią i najwyższą od siedmiu lat akredytacją instytucjonalną, wszyscy, którzy są częścią Duoc UC, mogą z dumą powiedzieć, że tysiące techników i profesjonalistów, którzy dziś przyczyniają się do rozwoju gospodarczego Chile, zostało przeszkolonych w jednym z 9 szkół i ponad 70 aktualnych karier, obecnych w 18 centralach w regionie metropolitalnym, Valparaíso, Biobío, La Araucanía i Los Lagos.

Studenci Duoc

Projekt edukacyjny Duoc UC, który oferuje chrześcijańską i integralną formację, pozwala swoim uczniom na maksymalny rozwój ich zdolności, kompetencji i wartości, przekształcając ich w lepszych ludzi i profesjonalistów przygotowanych do włączenia się w globalne społeczeństwo.

Drogą doskonałości, którą chce podążać Duoc UC, jest edukacja skoncentrowana na ludziach, wkład w rozwój kraju, związek ze środowiskiem i ciągłe poszukiwanie przemian społecznych.

Lokalizacje

 • Santiago Metropolitan Region

  Avenida España,8, , Santiago Metropolitan Region

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania