Keystone logo
Instituto biblico mision esdras

Instituto biblico mision esdras

Instituto biblico mision esdras

Wstęp

Program edukacyjny Przezwyciężenia Ministerialnego we wspólnym porozumieniu z Instytutem Biblijnym Luis Palau i Uniwersytetem Chrześcijańskim Logos; Gratulujemy chęci doskonalenia się. Naszą pasją jest móc „szkolić dzisiejszych chrześcijan, aby byli liderami jutra”.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu Logos Christian University jest zaangażowany w pomoc w osiągnięciu celu edukacyjnego dzięki solidnemu programowi, takiemu jak program IBLP (Instytut Biblijny Luis Palau), dzięki czemu rezultatem jest ministerialny program doskonałości i wyjątkowy.

Jesteśmy przekonani, że w każdym kursie tego programu studiów znajdziesz wiele bogactw z nieobliczalnej twierdzy.

Ta umowa edukacyjna w połączeniu z Instytutem Biblijnym Luis Palau i Uniwersytetem Chrześcijańskim Logos pozwoli Ci odnieść wiele korzyści. Otrzymasz wysokiej jakości materiał zatwierdzony przez IBLP i certyfikowany przez Logos.

Otrzymanie certyfikatu pod Logos, instytucji edukacyjnej o długiej historii nauczania, która po spełnieniu wymagań z przedmiotów będzie przyznawać Ci CBS - Certyfikat z Biblistyki lub Certyfikat z Biblistyki (każdy przedmiot ma wymagania do zaliczenia).

Pod koniec 30 kursów będziesz mógł złożyć wniosek jako współpracownik i rozpocząć ścieżkę studiów, która pozwoli ci uzyskać dostęp do różnych programów Logos Christian University. Zatwierdzone punkty za przyjęcie do Instytutu z Logos University to 45.

Otrzymasz certyfikat Logos, instytucji edukacyjnej z długą historią nauczania, która po spełnieniu wymagań przedmiotowych przyzna Ci „Certyfikat z Biblistyki”.

Lokalizacje

  • Colombia

    Calle 33A,# 26-39, 763532, Colombia

    pytania