Keystone logo
INSA Business, Marketing & Communication School Mistrz w zarządzaniu wizualizacją danych
INSA Business, Marketing & Communication School

Mistrz w zarządzaniu wizualizacją danych

Barcelona, Hiszpania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 5900

W kampusie

Wstęp

Magister Zarządzania Wizualizacją Danych to specjalistyczny program we współpracy z Camilo Jose Cela University. Program ten koncentruje się na skutecznej prezentacji i komunikacji danych za pomocą środków wizualnych. Dziedzina ta łączy w sobie elementy analizy danych, projektowania graficznego i technologii informacyjnej w celu tworzenia informacyjnych wizualnych reprezentacji danych.

Celem studiów magisterskich w zakresie zarządzania wizualizacją danych jest przekształcenie złożonych zbiorów danych w formaty wizualne.

Wykresy, diagramy, mapy i interaktywne pulpity nawigacyjne mogą być łatwo zrozumiane i zinterpretowane przez różnych interesariuszy firmy. Wraz z rosnącą ilością i złożonością danych w dzisiejszej erze cyfrowej, wizualizacja danych odgrywa kluczową rolę w pomaganiu organizacjom w podejmowaniu świadomych decyzji i skutecznym przekazywaniu spostrzeżeń.

Programy współpracujące z Uniwersytetem Camilo Jose Cela odbywają się na terenie kampusu INSA Marketing and Business School w Barcelonie.

O szkole

pytania