Keystone logo
© Carrianna Field
INSA Business, Marketing & Communication School

INSA Business, Marketing & Communication School

INSA Business, Marketing & Communication School

Wstęp

INSA Biznes, Marketing & Communication Szkoła jest prywatną Business School z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży szkoleniowej, która ma

PROFESJONALIŚCI szkolenia specjalistów

Oferujemy szeroką gamę up-to-date programów szkoleniowych w różnych obszarach firmy, zawsze reaguje na potrzeby rynku, szkolenie specjalistów, którzy są w stanie skutecznie wejść na rynek pracy dzięki wiedzy, umiejętności i postawy przekazujemy, a konstrukcja praktycznego i realistycznego planu szkolenia, prowadzone przez profesjonalistów.

Wszystko to, co więcej, w połączeniu z innymi usługami i osobiste uwagi na to zasługują.

INSA został utworzony w 1984 roku w odpowiedzi na palącą potrzebę firm zawierają wysoko wykwalifikowanych ludzi; osoby o prawdziwej i praktycznej wizji rynku pracy.

Od początku INSA zdecydowała się na specjalizację w dziedzinie Asystent Zarządzania i Komunikacji (public relations i marketing). Dobra praca naszych nauczycieli, elastyczność w ulepszaniu naszej programy w każdym czasie i mieć praktyczną metodologię stało, że INSA ma ponad 13.000 absolwentów z 40 różnych narodowości.

Rynkowe, polityczne, ekonomiczne i technologiczne zmiany nie zażądał INSA roku aktualizuje swoje programy, tworzenie nowych kursów, jak również oferowanie studentom możliwość studiowania w całości w języku angielskim z wielkiej międzynarodowej perspektywy.

Ponadto, INSA Biznes, Marketing & Communication Szkoła utrzymuje kilka umów o współpracy z głównymi instytucjami i uczelniami krajowymi i międzynarodowymi.

Obiekty szkolne znajdują się w starej fabryce całkowicie odnowiony, ale zachowując oryginalną strukturę z nowoczesnym wnętrzem i wyposażone w przestronne i elastycznych sal na trzech piętrach, że propagowanie nauki i warsztatów.

Położony w pobliżu placu Lesseps, w dzielnicy Gracia, umożliwia dobry dostęp środkami transportu publicznego (metro, FGC, autobusy, Bicing) i skorzystać z wszystkich usług oferowanych przez restauracji w okolicy, akademiku, centrum rozrywki, bibliotek itp ..

Dbałość o naszych studentów i zarządzania jakością są główne osie INSA:

Orientacja na klienta. Każdy uczeń jest wyjątkowy. Rozpoznanie zobowiązań organizacji zarówno z klientami oraz z pracownikami, zarządów, dostawców i społeczeństwa w ogóle. Udział i podział obowiązków dla osób i zespołów. Procedury zarządzania. Ciągłe doskonalenie.

Cel i metodyka

Naszym głównym celem jest kształcenie specjalistów zdolnych do włączenia do rynku pracy i miejsca pracy, mając solidne podstawy praktycznej wiedzy i umiejętności, aby skutecznie wykonywać swoje obowiązki od pierwszego dnia, a ponadto dają im społecznym, zawodowym i pracować na uznanie.

W tym celu, stały kontakt z firmami i ich potrzeb jest niezbędna i INSA zrobić poprzez profesjonalne którzy są naszymi nauczycielami i za pośrednictwem usług oferowanych firmom i poprzez sieć absolwentów.

Osiągnięcie tego celu nie byłoby możliwe bez metodologii, która obsługuje powodzenie naszych programów i opiera się na:

Up-to-date, dynamiczny i spersonalizowanych planów szkoleniowych Osobiste uwagi dla studentów Własnego systemu monitorowania i oceny

Wszystkie kwalifikacje Insa dopasowują się do ofert pracy pochodzących ze świata zawodowego i rynku pracy, który wymaga coraz to nowe specjalności zawodowych, które różnią się od tradycyjnych.

Świat biznesu wymaga wykwalifikowanych specjalistów w zarządzaniu przedsiębiorstwem, marketingu, reklamy, public relations i asystentów wykonawczych, z intensywnego szkolenia, wiedzy i umiejętności do opanowania nowych technologii.

Z naszych badań, studenci nabywają umiejętności społecznych, osobistych i technicznych, jak również narzędzia niezbędne dla pomyślnej integracji na rynku pracy. programy własne i metodologia oparta na osobistym i bardzo praktyczne podejście ze studiami przypadków i oferuje możliwość staży w przedsiębiorstwach, wypełnić nasz główny cel i studentów, pod koniec studiów, może być z powodzeniem włączona w każdym miejscu pracy.

Kręgosłupy Nasza metodologia

Nasze własne, dynamiczne plany up-to-date i szkolenia Programy akademickie są zaprojektowane w sposób realistyczny i elastyczny sposób, przezwyciężając obostrzeń, które charakteryzują dziś wiele planów treningowych.

Plany dostosowane do aktualnych potrzeb zawodu, poszukiwanie obszarów wiedzy i przedmiotów, które równowagi teoretycznej z praktyczną.

Zindywidualizowane uwagi dla studentów Szkoła śledzi sytuację osobistą i postępu każdego studenta. W tym celu nauczanie jest prowadzone w małych grupach uczniów, którzy w swoich kursach, nauczyciela, że ​​uczeń spełnia w ciągu roku akademickiego i otrzymuje wskazówki w obu aspektach edukacyjnych i zawodowych.

Praktyka pedagogiczna: Nauczyciele profesjonalne Aby osiągnąć uczeń zatrudnienia, INSA zwiększa praktyczną stronę nauczania. Dlatego wydział INSA składa się z aktywnych przedsiębiorców i menedżerów, odpowiadających na bardzo specyficzny profil, który bierze pod uwagę ich wykształcenie, doświadczenie zawodowe i umiejętności szkolenia.

Dostęp Student na rynku pracy Aby zapewnić studentom dostęp do rynku pracy oraz ułatwienie ich adaptacji do środowiska biznesowego, INSA ma następujące cele w swoich programach:

Rozwijanie umiejętności przydatnych w społeczeństwie opartym na wiedzy Domena Technologii Informacyjnych i Komunikacji Stworzenie otwartego środowiska uczenia się Rozwój przedsiębiorczości i twórcze firma

Usługi

INSA oferuje dodatkowe programy szkoleniowe, szeroki zakres usług, które pozwalają uczniom rozwijać poza samych studiów. Każdy uczeń jest wyjątkowy i są traktowane tak. Również INSA oferuje usługi dla firm i specjalistów, co daje realną i praktyczną perspektywę dla wszystkich naszych programów.

Lokalizacje

  • Barcelona

    INSA - Business, Marketing and Communication School Carrer Torrent de l’Olla 208

  • Lucerne

    Lucerne, Szwajcaria

    pytania