Keystone logo
INPAHU University Foundation (Fundación  Universitaria INPAHU (UNINPAHU))

INPAHU University Foundation (Fundación Universitaria INPAHU (UNINPAHU))

INPAHU University Foundation (Fundación  Universitaria INPAHU (UNINPAHU))

Wstęp

Uniwersytecka Fundacja Rozwoju Człowieka - UNINPAHU została utworzona w 1974 roku przez wybitnego psychologa Hernána Linares Ángela w celu szkolenia przedsiębiorczych profesjonalistów, wykwalifikowanych i świadomych zaangażowania w rozwój ich osobistego projektu życia oraz w produktywny i komercyjny rozwój kraj.

W ten sposób w ciągu tych 46 lat doświadczeń UNINPAHU kierował procesami pedagogicznymi opartymi na humanistycznej koncepcji edukacji, która podkreśla i wywyższa podstawowe wartości relacji społecznych, zapewniając integralną formację doskonałych ludzi.

UNINPAHU wyróżnia się dynamiczną siłą swojej transformacji akademickiej, która pozwoliła mu ewoluować z centrum edukacyjnego dla rozwoju ludzkiego zorientowanego na szkolenie w zawodach i zawodach, do instytucji uniwersyteckiej, spełniającej kryteria i wymagania jakościowe wymagane przez prawo kolumbijskie. opracowywanie programów studiów w różnych formach szkolenia zawodowego oraz w różnych dziedzinach i dyscyplinach wiedzy. Podobnie notoryczne są rosnące inwestycje w sprzęt, transformacje technologiczne i odpowiednie utrzymanie stylu architektonicznego.

Innowacje, badania, technologia i produktywność są podstawą, na której budowane są działania szkoleniowe, które umacniają naszą tożsamość. W ramach naszego Projektu Edukacyjnego wyróżnikiem placówki jest Metoda Wysokowydajna MAR, która dąży do ciągłego rozwoju umiejętności wszystkich członków społeczności edukacyjnej, wzmacniania uczenia się przez całe życie, a wraz z nim , poszerzyć możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

Posiadamy szeroką i zróżnicowaną ofertę 18 programów studiów wyższych z dyplomami na poziomie specjalizacji, uniwersyteckim, technologicznym i technicznym, które zgłaszają nasi absolwenci, którzy zajmują czołowe pozycje w branży hotelarskiej i turystycznej, w mediach społecznościowych i dziennikarstwo, dziedzina, w której są powszechnie rozpoznawalne i gdzie również zdobyli liczne nagrody i wyróżnienia na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Lokalizacje

 • Bogotá

  Diagonal 40a,45-58, 111311, Bogotá

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania