Keystone logo
Informa – Defence & Security Magister zarządzania bezpieczeństwem
Informa – Defence & Security

Magister zarządzania bezpieczeństwem

11 Months

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8850 / per year *

Nauka na odległość

* 11 065 USD do 15 maja 2020 r. 9 795 GBP / 12 245 USD po 15 maja 2020 r

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Twoje kwalifikacje w zakresie zarządzania bezpieczeństwem

Dlaczego zarządzanie bezpieczeństwem?

Zrozumienie zagrożeń bezpieczeństwa na poziomie lokalnym, krajowym i globalnym jest kluczowe dla wielu organizacji i miejsc pracy. Zwiększone wykorzystanie technologii we współczesnym społeczeństwie naraża nieprzygotowaną firmę na ryzyko, a ryzyko incydentów terrorystycznych należy ograniczyć.

Nasz podyplomowy kurs zarządzania bezpieczeństwem ma na celu sprostanie temu wyzwaniu, umożliwiając uczestnikom i organizacjom zrozumienie zagadnień związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem, zwalczaniem terroryzmu i wywiadem oraz egzekwowaniem prawa. Dowiedz się, jak różne strategie bezpieczeństwa są projektowane i wdrażane na poziomie praktycznym i teoretycznym poprzez kształcenie na odległość, aby jak najlepiej zrozumieć znaczenie zarządzania bezpieczeństwem.

Dandelion
 • Kiedy: 14 września 2020 r
 • Gdzie: Dostarczone online przez Liverpool John Moores University
 • Czas trwania: 11–28 miesięcy w zależności od wybranej trasy

Szkolenie w zakresie zarządzania bezpieczeństwem prowadzone przez prawdziwych praktyków jest ważne, ponieważ pozwala najlepiej wdrożyć strategie, których się nauczysz, do rzeczywistych scenariuszy. Podczas studiów podyplomowych będziesz korzystał z analiz przypadków w celu rozwiązania szeregu bieżących problemów bezpieczeństwa w miejscu pracy. Odkryj wpływ globalizacji na zarządzanie bezpieczeństwem i znaczenie menedżerów ds. Bezpieczeństwa dla państw i organizacji.

Kto studiuje mgr zarządzania bezpieczeństwem?

Kurs jest idealny dla osób poszukujących lub obecnie zatrudnionych w pełnoetatowej karierze w zakresie zarządzania bezpieczeństwem, w tym sił zbrojnych, zarządzania ryzykiem, ochrony prywatnej, menedżerów ds. Ciągłości biznesowej, bezpieczeństwa wewnętrznego, funkcjonariuszy ds. Przestępstw finansowych i innych. Jest również odpowiedni dla profesjonalistów z bogatym doświadczeniem w branży bezpieczeństwa, którzy nie posiadają wcześniejszych kwalifikacji akademickich i chcą zwiększyć swoje szanse zawodowe poprzez szkolnictwo wyższe.

7 dostępnych modułów

Program kursu ma na celu zapewnienie głębokiego wglądu w zarządzanie bezpieczeństwem i jego rolę w zapobieganiu globalnej przestępczości, terroryzmowi i praniu pieniędzy.

 • Badania bezpieczeństwa
 • Zarządzanie bezpieczeństwem
 • Międzynarodowa przestępczość finansowa i bezpieczeństwo
 • Terroryzm i przeciwdziałanie terroryzmowi
 • Analiza Inteligencji
 • Współczesne problemy przestępczości, bezpieczeństwa i ochrony
 • Rozprawa dotycząca zarządzania bezpieczeństwem

Wybór poziomu studiów

Kurs jest dostępny na poziomie Postgraduate Certificate, Postgraduate Diploma oraz Master of Science. Osoby studiujące PGCert wezmą pierwsze trzy moduły, a studenci PGDip wezmą pierwsze sześć modułów. Osoby decydujące się na studia na poziomie magisterskim mają możliwość ukończenia pracy doktorskiej na dany temat, umożliwiając studentom zaangażowanie się w projekt badawczy ukierunkowany na przemysł, aby zastosować swoją wiedzę i umiejętności do własnych aspiracji zawodowych.

Ucz się online przy wsparciu ekspertów branżowych

Podczas studiów będziesz mieć dostęp do wydziału Uniwersytetu Johna Mooresa w Liverpoolu. Ucz się od doświadczonych specjalistów od walki z terroryzmem, naukowców i ekspertów tematycznych, w tym profesora Micka Creedona, dr Rexa Li, dr Daniela Silverstone'a i dr Helen Selby-Fell.

Jest to program i kwalifikacje Uniwersytetu Johna Mooresa w Liverpoolu, z rejestracją i dostawą zarządzaną przez Informa Connect. Kurs jest prowadzony, oceniany, zapewniany jakościowo i nagradzany przez Liverpool John Moores University.

O Liverpool John Moores University

Liverpool Mechanics Institute został założony przez ludzi władzy i wpływów, którzy dostrzegli transformacyjny wpływ edukacji oraz wpływ, jaki uczenie się i aspiracje mogą mieć na jednostki, społeczności i społeczeństwo. Była to pierwsza tego typu instytucja założona w Anglii.

Po tym małym, pionierskim ruchu powstało Liverpool Institute and School of Art oraz Liverpool Nautical College, aw 1900 roku Irene Mabel Marsh otworzyła kampus IM Marsh. Organizacje te wspólnie położyły podwaliny pod uniwersytet Liverpool John John Moores, instytucję, która rozrosła się i rozkwitła i nadal zapewnia wszystkim możliwości.

Dzisiaj, z tętniącą życiem społecznością 25 000 studentów z ponad 100 krajów na całym świecie, 2500 pracowników i kursów 250 stopni, Liverpool John Moores University jest jednym z największych, najbardziej dynamicznych i przyszłościowych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii.

Program studiów bezpieczeństwa jest prowadzony przez Liverpool Centre for Advanced Policing Studies na Liverpool John Moores University. Uczelnia łączy profesjonalnie uznane kwalifikacje z innowacyjnymi i zorientowanymi społecznie kursami. Centrum ma wyjątkową reputację w zakresie badań naukowych, a kadra akademicka regularnie przyczynia się do publikowania czasopism branżowych, grup doradczych, polityki rządowej, a także regularnie zdobywa publiczność poprzez media i media.

O Liverpool Centre for Advanced Policing Studies

Założone w 2015 r. Liverpool Centre for Advanced Policing Studies (LCAPS) ma bogate doświadczenie zawodowe, praktyczne i akademickie. LCAPS wykorzystuje to doświadczenie do prowadzenia badań i szkoleń w zakresie policji, zapobiegania przestępczości i pokrewnych zawodów związanych z bezpieczeństwem.

Liverpool Centre for Advanced Policing Studies skupia pracowników naukowych z całego uniwersytetu.

Interdyscyplinarne portfolio edukacyjne LCAPS wyposaża studentów i praktyków w umiejętności potrzebne im do sprostania złożonym wymaganiom współczesnej policji.

Portfolio wykładanych stopni Liverpool Centre for Advanced Policing Studies rozszerza się, a LCAPS wkrótce zaoferuje jeden z najbardziej kompleksowych portfeli akademickich programów policyjnych.

Opłaty

Stopień Do 15 maja 2020 r Po 15 maja 2020 r
Świadectwo podyplomowe: 3 150 GBP / 3 950 USD 3495 GBP / 4370 USD
Dyplom studiów podyplomowych: 5950 GBP / 7450 USD 6 595 £ / 8 245 USD
Masters: 8 850 £ / 11 065 USD 9 795 £ / 12 245 USD

Opłata za program

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Magister stosunków międzynarodowych
  • Rome, Włochy
 • Magister przemocy, terroryzmu i bezpieczeństwa
  • Belfast, Wielka Brytania
 • Magister bezpieczeństwa międzynarodowego
  • Brighton, Wielka Brytania