Keystone logo
Informa – Defence & Security

Informa – Defence & Security

Informa – Defence & Security

Wstęp

Informa jest wiodącą międzynarodową grupą badawczą, wywiadowczą i naukową.

Naszym celem jest mistrzostwo specjalisty. Poprzez setki silnych marek współpracujemy z firmami i specjalistami na specjalistycznych rynkach, zapewniając połączenia, inteligencję i możliwości, które pomagają klientom rozwijać się, prowadzić działalność, dokonywać przełomów i podejmować bardziej świadome decyzje.

Informa jest notowana na giełdzie w Londynie i jest członkiem FTSE 100, a ponad 11 000 współpracowników pracuje w ponad 30 krajach.

JESHOOTS.com / Pexels

129048_pexels-photo-1040157.jpeg

Co robimy

Aby się rozwijać, robić interesy, dokonywać przełomów i podejmować bardziej świadome decyzje, specjaliści potrzebują wsparcia innych specjalistów.

Wiodące marki i zespoły ekspertów Informa organizują wydarzenia i wystawy, dostarczają produkty oparte na danych wywiadowczych i usługi oparte na danych, zwołują społeczności osobiście i cyfrowo oraz zapewniają dostęp do najnowocześniejszych badań specjalistycznych społeczności klientów na całym świecie.

Każdy z naszych pięciu działów operacyjnych ma odrębny cel. Dowiedz się więcej o markach, produktach i usługach oferowanych przez nasze oddziały poniżej, a także zapoznaj się z naszą strukturą organizacyjną i zasadami przewodnimi, na których opiera się nasza działalność.

Historia

Informa powstała w 1998 roku i dzięki wzrostowi i akwizycji stała się wiodącą międzynarodową grupą badawczą, wywiadowczą i naukową.

Historia niektórych naszych marek sięga znacznie dalej, w tym Lloyd's List, obecnie część Informa Intelligence, oraz Philosophical Magazine, czasopismo Taylor & Francis.

Strategia

Informa działa na rozwijającym się, globalnym rynku wiedzy i informacji zawodowej, handlowej i akademickiej.

Naszym celem jest generowanie spójnej trwałej wartości dla akcjonariuszy i utrzymywanie pozytywnych, długoterminowych relacji z klientami, dostawcami i naszymi społecznościami.

Robimy to, wykorzystując pomysły i wkład naszych współpracowników, naszą kulturę, marki, relacje z klientami i partnerami, kapitał finansowy i infrastrukturę, aby dostarczać produkty, usługi i wyniki, które cenią klienci.

Lokalizacje

  • London

    Informa PLC 5 Howick Place, SW1P 1WG, London

  • London

    London, Wielka Brytania

    pytania