Keystone logo
INESDI Business School

INESDI Business School

INESDI Business School

Wstęp

Przedstawiamy się

 • Chcesz poddać recyklingowi, poszerzyć lub uzupełnić swoją wiedzę?
 • Chcesz promować się w swojej firmie?
 • Chcesz rozpocząć nową ścieżkę lub zmienić kierunek swojej kariery zawodowej?
 • Chcesz podszkolić się w umiejętnościach najbardziej poszukiwanych na rynku pracy?

Inesdi oferuje profesjonalistom i firmom najbardziej kompletne i aktualne szkolenia, dzięki czemu stają się oni częścią sektora o największej projekcji w tej chwili, jesteśmy pierwszą szkołą biznesu specjalizującą się w innowacjach cyfrowych.

Model pedagogiczny Inesdi zachęca do tworzenia innowacyjnych treści w zarządzaniu przedsiębiorstwem, pomagając poprawić osobiste umiejętności i szanse na zatrudnienie uczniów. Nasz model akademicki opiera się na zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu umiejętności i promowaniu umiejętności osobistych.

zobowiązanie

Inesdi zespół ludzki ma wspólny cel: zawodowy i osobisty rozwój uczniów. Od Inesdi możemy zdecydować się na wysokiej jakości kształcenia i innowacji we wszystkich naszych Kształcenia Podyplomowego. Naszym zadaniem jest szkolenie pracowników i przedsiębiorców, aby być konkurencyjnymi w erze cyfrowej, ułatwiając ich zanurzenie w kulturze 2.0.

specjalistyczne szkolenia

Inesdi jest liderem w wyspecjalizowanych gospodarki cyfrowej stosowane do różnych obszarów kształcenia organizacji biznesowych. Firmy muszą profili zawodowych zgodnie z nowymi trendami na rynku, nasze programy szkoleniowe są specjalnie zaprojektowane, aby być natychmiast zastosowane w obecnych środowiskach pracy.

misja

Szkolimy ludzi w nowych dyscyplinach cyfrowych, aby promować zanurzenie profesjonalistów w gospodarce cyfrowej. Naszym wyzwaniem jest tworzenie konkurencyjnych profili w globalnym środowisku pracy poprzez doskonalenie wiedzy, umiejętności i umiejętności cyfrowych . Inesdi oferuje strategiczną i praktyczną wizję dostosowaną do rzeczywistych potrzeb dzisiejszych firm.

W Inesdi Digital Business School stawiamy na inicjatywę nauczycieli i uczniów, tworząc środowisko, w którym sugestie i pomysły są mile widziane.

Wartości Inesdi

Inesdi zachęca do szacunku dla współpracowników i do dzielenia się projektami z wizją odpowiedzialności i zaangażowania. W salach lekcyjnych nasi uczniowie są cenieni, szanowani i zmotywowani. Inesdi przywiązuje dużą wagę do etycznego postępowania i przejrzystości.

 • Zaangażowanie: wraz z rozwojem osobistym i zawodowym uczniów. Wszystkie nasze wysiłki kierujemy na stworzenie oferty szkoleniowej, która dzięki nowatorskiej treści i metodyce pedagogicznej sprzyja pełnemu rozwojowi osobistemu i zawodowemu oraz poprawia struktury społeczne i produkcyjne
 • Doskonałość akademicka: opracowujemy wysoce innowacyjne i przydatne treści szkoleniowe . Metodologia Inesdi polega na angażowaniu i motywowaniu studentów do poznania i interpretowania konkretnych i rzeczywistych działań biznesowych oraz na ich podstawie wypracowania podejścia do podstaw teoretycznych.
 • Szacunek: kampus powinien być środowiskiem, w którym nauczyciele i uczniowie cenią się i szanują siebie nawzajem. Celem jest wspólne rozwijanie wiedzy i nawyków niezbędnych do doskonalenia się indywidualnie i globalnie.
 • Innowacja: Rozwijamy otwarte podejście do innowacji i elastyczności. Dbamy o zainteresowanie uczniów ciągłym doskonaleniem, zarówno indywidualnie, jak i dla organizacji, dla których świadczą usługi.
 • Przejrzystość: zobowiązujemy się do etycznego postępowania i przejrzystości.

Metodologia akademicka

Inesdi oferuje najbardziej kompletne i aktualne szkolenia , stale weryfikujemy nasze programy szkoleniowe, aby dostosować je do najnowszych trendów rynkowych i najbardziej innowacyjnych technik. Jesteśmy pierwszą szkołą biznesową specjalizującą się w innowacjach cyfrowych i punktem odniesienia w specjalistycznych szkoleniach z zakresu gospodarki cyfrowej stosowanych w różnych obszarach organizacji biznesowych.

Metodologia Inesdi

Nasza metodologia „ Nauka przez działanie” ma na celu zdobywanie wiedzy poprzez rozwój nowych umiejętności cyfrowych i promowanie osobistych talentów. Programy szkoleniowe Inesdi są zorientowane na zaangażowanie i motywację studenta od praktyki biznesowej i wprowadzenia teoretycznego, czyli od praktyki do teorii, od znajomości rzeczywistych przypadków do dedukcji podstaw teoretycznych, które je wspierają.

W rozwoju swoich szkoleń nasi studenci wykorzystują wiedzę zdobytą w końcowym projekcie, który ujawniają i bronią przed sądem. Celem jest wyszkolenie nowych profesjonalistów, tak aby po zakończeniu szkolenia mogli z powodzeniem i od razu odgrywać nowe role związane z cyfrowym światem. Zapewniamy uczniom wszystkie niezbędne narzędzia do wykorzystania i optymalizacji ich zasobów i talentów.

Inesdi sporządza spersonalizowany plan kariery dla każdego ucznia, projektując najlepsze, dostosowane do potrzeb szkolenie, aby osiągnąć oczekiwane cele. Nasz doświadczony i renomowany zespół dydaktyczny stale monitoruje szkolenie studenta przez cały okres studiów podyplomowych lub magisterskich, aby osiągnąć proponowane cele.

Zatrudnienie i staż

Wysoki wskaźnik zatrudnialności studiów podyplomowych i magisterskich Inesdi, przekraczający 80%, stał się najlepszą gwarancją jakości naszych programów szkoleniowych. Jako student lub absolwent Inesdi będziesz miał dostęp do naszej tablicy ogłoszeń , gdzie publikujemy cotygodniowe oferty pracy i staże.

Szkolenie z naszą metodologią to przekazywanie wiedzy i praca z uczniem w rzeczywistych działaniach cyfrowych.

Lokalizacje

 • Madrid

  C/ Velázquez, 57, entreplanta izqda. 28001, , Madrid

 • Barcelona

  C/ Mallorca, 27. 08029, , Barcelona

  • Madrid

   Madrid, Hiszpania

   pytania