Keystone logo
© Carrianna Field
INEA Escuela Universitaria De Ingenieria Agricola

INEA Escuela Universitaria De Ingenieria Agricola

INEA Escuela Universitaria De Ingenieria Agricola

Wstęp

INEA świętowała swoje pierwsze pięćdziesiąt lat istnienia w 2015 roku. Od lat sześćdziesiątych ks. Quintanilla i grupa przedsiębiorców z Valladolid postawiły na modernizację w zarządzaniu gospodarstwami rolnymi… wydarzyło się wiele rzeczy.

Jesteśmy częścią szerokiej sieci uniwersytetów, mamy oficjalny stopień naukowy na Uniwersytecie w Valladolid (1983-2018), a od roku akademickiego 2018-2019 nasz stopień naukowy jest licencjatem z inżynierii rolniczej i rolno-środowiskowej wraz z własnym tytułem z administracji i zarządzania firm rolno-spożywczych jako centrum przy Universidad Pontificia Comillas. braliśmy udział w wielu ponad 50 projektach. Pod wieloma względami przekroczyliśmy tę liczbę pięćdziesięciu.

To, co zrobiliśmy przede wszystkim przez te pięćdziesiąt lat i będziemy nadal robić, to kultywowanie. Spędzamy życie na kultywowaniu. Dbamy o godność wsi i obszarów wiejskich oraz walczymy o ich rozwój we wszystkich aspektach. Pielęgnujemy międzyludzkie relacje oparte na szacunku i promowaniu sprawiedliwości. Pielęgnujemy szacunek dla przyrody, środowiska i rolnictwa jako najbardziej dostojnego zawodu wszechczasów - powiedział poeta. Kultywujemy ... z cierpliwością i przekonaniem. Pielęgnujemy autonomiczną naukę naszych uczniów, dorosłych, którzy chcą się uczyć i mają własną ścieżkę życia.

Lokalizacje

  • Valladolid

    Cno. Old Man of Simancas, km. 4.5 47008 Valladolid, , Valladolid

    pytania