Keystone logo
Indonesian Computer University

Indonesian Computer University

Indonesian Computer University

Wstęp

Indonezja Computer University (UNIKOM) została oficjalnie utworzona we wtorek, 8 sierpnia 2000 r. Na podstawie dekretu Ministra Edukacji Narodowej nr 126 / D / 0/2000.

Wizja: Być wiodącym uniwersytetem w dziedzinie technologii informacyjnych i komunikacyjnych, globalnym wnikliwym, porywającym przedsiębiorcą i wiodącym ośrodkiem w dziedzinie nauki i technologii, wspierającym rozwój narodowy i zorientowanym na interesy Wspólnoty, narodu i Stan.

Misja: Zapewnienie nowoczesnego szkolnictwa wyższego opartego na kulturze organizacji UNIKOM, PIQIE (profesjonalizm, uczciwość, jakość, technologie informacyjne, doskonałość), z sprzyjającym systemem edukacji i programami studiów opartymi na oprogramowaniu, sprzęcie, przedsiębiorczości i multimediach Animacja poprzez optymalizację istniejących zasobów w oparciu o Zasady Efektywności, Efektywności i Produktywności.

Cel: Tworzyć znakomitych absolwentów w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych, kompetentnych i rzetelnych w swojej dziedzinie studiów, posiadających ducha przedsiębiorczości, grzecznych i cnotliwych, zaangażowanych w rozwój narodu i państwa oraz wiernych i oddanych Bogu Wszechmogącemu .

Lokalizacje

  • Bandung

    No.112-116, Lebakgede, Kecamatan Coblong, Kota Bandung, Jawa Barat 40132, Indonesia, , Bandung

    pytania