Keystone logo
Indiana University-Purdue University Indianapolis

Indiana University-Purdue University Indianapolis

Indiana University-Purdue University Indianapolis

Wstęp

Stworzony do zmian

W IUPUI wierzymy w siłę transformacji. Jesteśmy efektem jedynego w swoim rodzaju partnerstwa między dwoma uniwersytetami Wielkiej Dziesiątki — Indiana University i Purdue University — oraz oddanego połączenia z miastem, które nazywamy domem. Jesteśmy wyjątkowo stworzeni, aby zmieniać naszych uczniów, nasze miasto i świat na lepsze.

Siedziba dwóch najlepszych uniwersytetów Indiany

To właśnie zaangażowanie stało się przyczyną połączenia kampusów w Indianapolis i programów IUPUI - z których niektóre mają ponad 100 lat - które uzyskały akredytację Komisji Wyższej Nauczania w 1969 roku, tworząc IUPUI.

I to nas dzisiaj łączy. Jesteśmy teraz czołowym miejskim uniwersytetem badawczym w stanie Indiana, oferującym ponad 550 programów licencjackich, magisterskich i zawodowych na Indiana University i Purdue University.

Tworzenie przyjaznego, integracyjnego i dostępnego kampusu

IUPUI ustanowiło inicjatywę Welcoming Campus w 2016 roku i jest zaangażowane w słuchanie głosów i potrzeb naszych studentów i naszej społeczności. Ta inicjatywa ma na celu uczynienie naszego kampusu miejscem bardziej przyjaznym dla wszystkich. Dzięki szeregowi zespołów zadaniowych, urzędom miejskim i grupom fokusowym zaczęliśmy identyfikować sposoby, w jakie możemy zmienić nasz kampus na lepsze — i jesteśmy zdeterminowani, aby znaleźć jeszcze więcej.

Zadajemy trudne, skoncentrowane na uczniu pytania, a następnie pilnie pracujemy nad poprawą. Nasz kampus dąży do całkowitej integracji i dostępności, i robi to poprzez inicjatywy antyrasistowskie, słuchanie głosów niedostatecznie reprezentowanych i wspieranie globalnej świadomości w naszej społeczności.

Misja IUPUI

IUPUI, partnerstwo między uniwersytetami w Indianie i Purdue, jest miejskim kampusem badawczym i akademickim nauk o zdrowiu w stanie Indiana.

Misją IUPUI jest wspieranie stanu Indiana i rozwój intelektualny jego obywateli do najwyższych poziomów krajowych i międzynarodowych poprzez działalność badawczą i twórczą, nauczanie i uczenie się oraz zaangażowanie obywatelskie.

Oferując wyróżniający się zakres studiów licencjackich, magisterskich, zawodowych i doktoranckich. stopni, IUPUI promuje edukacyjny, kulturalny i gospodarczy rozwój centralnej Indiany i poza nią poprzez innowacyjną współpracę, partnerstwa zewnętrzne i silne zaangażowanie na rzecz różnorodności.

Wizja IUPUI

Nasza wizja: Być wiodącą miejską instytucją badawczą uznaną za sukcesy swoich studentów, postępy w naukach o zdrowiu i życiu oraz intelektualny, ekonomiczny i kulturowy wkład w dobrostan mieszkańców Indianapolis w stanie Indiana i nie tylko.

Lokalizacje

  • Indianapolis

    University Boulevard,420, 46202, Indianapolis

    pytania