Keystone logo
© image provided by the Trustees of Indiana University
Indiana University O'Neill School of Public and Environmental Affairs

Indiana University O'Neill School of Public and Environmental Affairs

Indiana University O'Neill School of Public and Environmental Affairs

Wstęp

Szkoła Spraw Publicznych i Środowiskowych O'Neill jest domem dla uznanych na całym świecie i w kraju stopni naukowych, charakteryzujących się interdyscyplinarnym projektem opartym na umiejętnościach, który można dostosować do potrzeb uczniów z dowolnego środowiska zawodowego. Jako członek społeczności studenckiej O'Neill School będziesz uczyć się od naszego światowej sławy wykładowcy, który zapewni Ci wiedzę potrzebną do kierowania i wprowadzania zmian w każdym sektorze. Po ukończeniu studiów dołączysz do wspierającej, globalnej bazy absolwentów liczącej ponad 37 000, którzy służą swoim społecznościom na różnych stanowiskach i w różnych organizacjach.

Umiejętności przywódcze o podłożu interdyscyplinarnym

Nasze profesjonalne, interdyscyplinarne programy łączą obszary studiów, wykorzystując mocne strony wykładowców eksperckich w każdej dyscyplinie i oferując różnorodne perspektywy reprezentatywne dla naszego połączonego świata.

Niezależnie od tego, czy studiujesz sprawy publiczne, administrację sztuką, naukę o środowisku - czy też kombinację dzięki naszym podwójnym stopniom - ukończysz studia gotowe na stanowisko kierownicze obejmujące sektory publiczny, prywatny i non-profit. I zdobędziesz doświadczenie zawodowe w szkole.

Ucz się od wiodących wykładowców

Ucz się od i razem z naszymi ekspertami — najlepszymi naukowcami w swoich dziedzinach, zaangażowanymi w ciągłe badania, praktykę i, co najważniejsze, swoją edukację. Ponad 85 procent naszych kursów jest prowadzonych przez wykładowców w pełnym wymiarze godzin. Staną się twoimi mentorami i doradcami, wnosząc swoje doświadczenie do klasy i laboratorium, aby przygotować cię do przywództwa dla większego dobra.

Program na najwyższym poziomie w najwyższej wartości

Uczestniczysz w jednym z najbardziej cenionych programów w kraju, kosztem znacznie niższym niż w przypadku wielu innych najlepszych programów — oferujemy jeden z najbardziej przystępnych cenowo programów w mieście, które jest kosmopolityczne, ale niedrogie.

Część społeczności studenckiej i Bloomington

W Szkole O'Neill zdobędziesz małe doświadczenie szkolne, w którym aktywnie dążymy do kultywowania różnorodności, równości i integracji, a wszystko to z korzyściami płynącymi z uniwersytetu Big Ten Research I. Oprócz przyjaznej społeczności Bloomington, która uznana została za jedno z najpiękniejszych i najlepszych miejsc do życia i nauki, znajdziesz organizacje studenckie odpowiadające wszelkim zainteresowaniom — i rozwijaniu sieci kontaktów lub kariery.

Statystyka

Z niecałymi 3000 studentów w całej szkole, będziesz mógł doświadczyć doświadczenia małej szkoły z korzyściami płynącymi z uniwersytetu Big Ten. W O'Neill School aktywnie dążymy do kultywowania różnorodności, równości i integracji.

  Funkcje kampusu

  Indiana University z radością ogłasza otwarcie naszej nowej przestrzeni o powierzchni 40 000 stóp kwadratowych, która celebruje międzynarodową edukację i jej ogromny wpływ na nasz kampus, Stephen L. i Connie J. Ferguson International Center!

  Przestrzeń ta służy jako miejsce współpracy i zaangażowania dla wszystkich studentów na kampusie i celebruje zaangażowanie Indiana University w globalne zaangażowanie i międzynarodową doskonałość. W tym centrum znajdują się biura i zasoby, z których korzystają nasi studenci zagraniczni i ci, którzy chcą studiować za granicą w ramach swojego wykształcenia akademickiego.

  Od Biura Usług Międzynarodowych po Biuro Studiów Zagranicznych i Biuro Rozwoju Międzynarodowego, znajdziesz nieskończoną gamę wsparcia i działań dostępnych w Ferguson International Center. Mamy również nadzieję, że będziemy gościć zagraniczne delegacje i inne ekscytujące międzynarodowe możliwości programowe, w których będziesz mógł wziąć udział.

   Lokalizacje

   • Bloomington

    East 10th Street,1315, 47405, Bloomington

   pytania