Keystone logo
West Virginia University – Reed College of Media

West Virginia University – Reed College of Media

West Virginia University – Reed College of Media

Wstęp

Test WVU Reed College of Media jest studenta i dziennikarstwo szkoły który został ukończeniu dziennikarzy i strategiczne komunikatory od 1939 Podczas zakorzenione w tradycji, WVU Reed College of Media oferuje również innowacyjny program nauczania i rzeczywistych doświadczeń, które przygotowują studentów do kariery w dzisiejszym przemyśle medialnym. Pionierem w zakresie kształcenia akademickiego w internecie, Zintegrowanej komunikacji marketingowej (IMC) Program jest pierwszym programem całkowicie on-line wyższe narodu, a jego Dane Marketing Communications (DMC) Program jest stopień narodu pierwszego mistrza skupia się w szczególności na danych ma wpływu na komunikację marketingową.

O dr Perley Isaac Reed

Yi., u

Dr Perley Isaac Reed założył College of Marketing w West Virginia University w 1939 roku. Były profesor angielskiego i dziennikarstwa, Reed pomógł rozwinąć dziennikarstwo ofiary golfowym WVU i został pierwszym dyrektorem Kolegium Mediów, kiedy stało się niezależnym szkoły.

Reed odegrał kluczową rolę w powstaniu wielu Kolegium organizacji studenckich mediów. Pomógł też ustanowić dwie grupy narodowe - Kappa Tau Alpha College społeczeństwa honoru, że rozpoznaje doskonałości akademickiej i promuje stypendium w dziennikarstwie i komunikacji masowej oraz American Society of Journalism Szkoły Administratorzy, który został później powiązanych ze Stowarzyszeniem Edukacji w Dziennikarstwa.

Reed wierzy w utrzymanie studentów dziennikarstwa świadomi i w bliskim kontakcie z praktyków w tej dziedzinie, a on często zapraszany członków prasy roboczej dostarczyć specjalne wykłady dla studentów. Koncepcja ta w dalszym ciągu za pomocą specjalnych wydarzeń, takich jak rocznego Kolegium Dziennikarstwa "Tygodnia", a Ogden Gazety Seminar Series, a także wielu absolwentów, którzy powracają do ich macierzystej uczelni jako odwiedzając wykładowców i specjalistów w miejscu zamieszkania.

Przede wszystkim Reed symbolizowane profesjonalizm w dziennikarstwie i komunikacji masowej. Wierzył w dyscypliny i ciężkiej pracy - dla siebie, jak i dla jego wydziału i jego uczniów - i mieszkał przez dictum "dokładność! Precyzja! Dokładność! "Zapisy Reeda obejmować nie tylko silnie ugruntowaną College of media na WVU ale także ducha trudniejsze do zdefiniowania profesjonalizmu zaszczepił studentów pracuje obecnie jako dziennikarze i profesjonalnych komunikatorów na całym świecie.

Krótka historia Martin Hall

I jhtdsb

Położony w samym sercu WVU w Downtown Campus, Martin Hall to najstarszy budynek na terenie kampusu uniwersyteckiego. Ukończony w 1870 roku, został pierwotnie nazwany University Hall. Był to pierwszy budynek zbudowany przez New West Virginia University, która powstała w wyniku połączenia Woodburn Kobieta Seminarium i MONONGALIA Akademii w 1867 roku.

Wyjątkowość Martin Hall zapisaniu go przed zniszczeniem - los wielu budynków wcześnie University rozebrany, aby zrobić miejsce na nowe budownictwo. Uważany niezastąpioną przykładem 19-wiecznej architektury, Martin Hall i inne budynki Woodburn okręgu (Woodburn Hall i Chitwood Hall) zostały wpisane na National Register of Historic Places. George A. Smyth, byłego architekta University, powiedział Martin Hall "został zbudowany w eklektycznej okresu klasycznego Odrodzenia i może być określona jako we francuskiej sposób Drugiego Cesarstwa." Budynek został przemianowany Martin Hall w 1889 roku, na cześć pierwszego prezydenta Uniwersytetu, ks Alexander Martin. Metodystką minister urodzony w Szkocji, Martin był prezesem WVU jest od jego powstania aż do 1875 roku.

Przez prawie 50 lat, Martin Hall był centrum dla wszystkich klas dla uczniów prep i służył jako siedziba dla kolumbijskiej i Partenon literackich społeczeństw. Od 1918 przez 1952, mieścił się wydział fizyki.

W 1952 roku dr Perley Isaac Reed, dziekan Kolegium Media, zwrócił przenieść College ze swoich ciasnych pomieszczeniach na najwyższym piętrze Woodburn Hall Martin Hall. Po aktualizacji, College of Media przeniosła się do swoich nowych kwartałów w 1953 roku.

Pod kierunkiem Deana Guy Stewart, budynek przeszedł w latach 1976-1977 remontów. Martin Hall został zniszczony, a nowe wnętrze zostało skonstruowane tak, aby poprawić klasie i biurowe oraz dostarczenie zmodernizowanych obiektów.

Od 2005 roku Martin Hall przeszedł kolejną serię remontów mających na celu poprawę infrastruktury starzenia budynku i zapewnić bardziej nowoczesne środowisko instruktażowe dla studentów College of Media. Ostatnie remonty Martina Halla są przedłużeniem wizji Dean Stewart, przynosząc College of Marketing w 21. wieku.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • USA Online

    USA Online, Stany Zjednoczone

Programy

    pytania