Keystone logo
Immaculata University

Immaculata University

Immaculata University

Wstęp

Zbliżając się do naszej setnej rocznicy, staramy się zachować kulturę zakorzenioną w tradycji życzliwości. Utrzymujemy małe klasy, oferując szeroką gamę przedmiotów, kierunków i zajęć. Oferujemy chrześcijańskie podstawowe wartości w najnowocześniejszym środowisku. Student dowolnej wiary opuści Immaculata University przygotowany na zróżnicowany i złożony świat.

Jesteśmy tutaj nie tylko po to, aby stać się lepszymi, ale także po to, aby tworzyć lepiej. Nasz sukces mierzymy wartością, którą tworzymy. Powstaje, gdy wychodzimy poza siebie, by służyć ludziom, społecznościom i światu wokół nas. Jesteśmy dumni, że możemy rozwijać naszą wiedzę i wykorzystywać ją do budowania nowej mądrości i nowych wyników. W Immaculata wiemy, że wiedza nie ma końca - i że nie ma końca jej zdolności do zmiany rzeczy na lepsze.

Immaculata University , katolicka wspólnota akademicka, założona i sponsorowana przez Siostry Niepokalanego Serca Maryi, jest zaangażowana w stypendium, formację całej osoby do przywództwa i służby oraz upoważnienie wszystkich do poszukiwania prawdy, promowania sprawiedliwości i zaangażuj się w dialog między wiarą a kulturą.

Oparta na tradycji i charyzmacie IHM od 1920 roku.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Dunmore

    Morgan Road,104, 18509, Dunmore

    pytania