Keystone logo
IMF Smart Education

IMF Smart Education

IMF Smart Education

Wstęp

IMF jest krajowym punktem odniesienia w zakresie szkoleń dla przedsiębiorstw i osób prywatnych; zostało potwierdzone przez ponad 125 000 przeszkolonych uczniów. Nasze szkolenia opierają się na różnorodności dziedzin i wiedzy z przedmiotów, których uczymy. Jakość i reputację naszych usług gwarantują takie podmioty jak ISO 9001 i 14001, ANCED (Krajowe Stowarzyszenie Centrów Kształcenia na Odległość) oraz The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Dziś w naszym katalogu uczymy przedmiotów takich jak zapobieganie ryzyku zawodowemu w zakresie energii odnawialnej i zasoby ludzkie. Posiadamy kwalifikacje prywatne i oficjalne, będące efektem aliansu podpisanego z prestiżowymi uczelniami, co pozwala nam oferować papiery wartościowe regulowane przez Ministerstwo Edukacji. Studenci mają możliwość wyboru trybu, w jakim chcą prowadzić kurs, a firmy mogą skorzystać z naszej premii szkoleniowej z zakresu zarządzania usługami w celu przetworzenia Twojego kredytu. Polegamy na zespole profesjonalistów specjalizujących się w każdej dziedzinie, którzy zapewniają studentom pomoc w zakresie samouczków i nauki, zapewniając, że przez cały czas otrzymają spersonalizowany, kompleksowy zespół opieki.

Wśród naszych narzędzi znajduje się zatrudnienie i praktyki zarówno naszych klientów prywatnych, jak i firm, które mogą skorzystać z miejsca spotkań na rynku pracy. Posiadamy także innowacyjną platformę do szkoleń online, na której dostępnych jest ponad 250 kursów. Opracowaliśmy prace na zamówienie dla firm takich jak Acciona, Navantia, Adecco, Cintra, Iberdrola, EGMASA, Voice of Galicia itp. Współpracujemy również z pracodawcami, partnerami społecznymi i administracją publiczną w celu promowania bezpłatnych szkoleń dla określonych grup i bezrobotnych. Krótko mówiąc, jesteśmy organizacją, której głównym celem jest zadowolenie naszych klientów i właśnie na to znaleźliśmy sposób, aby to osiągnąć: każdego dnia starajmy się dawać z siebie wszystko.

Widok

Wizją IFM jest bycie międzynarodowym liderem w dziedzinie nauczania na odległość i specjalistów online w dziedzinach technicznych.

Misja

Chcemy rozwijać się razem z Tobą. Celem jest zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji naszych klientów poprzez indywidualną uwagę i doskonałą jakość obsługi. Cel ten wymaga ciągłego doskonalenia zasobów technicznych i materialnych, a maksymalne zaangażowanie całego personelu szkoleniowego w MIF to odmienne doświadczenie.

Wartości

 • Udostępnij szkolenia dla absolwentów, zapewniając wysokiej jakości szkolenia w konkurencyjnych cenach.
 • Wybór nowych technologii, które zwiększą wartość szkolenia.
 • Fizyczna bliskość studentów dzięki naszej międzynarodowej sieci biur i powiązanych ośrodków.
 • Spersonalizowany system mentoringu akademickiego. Zmotywowałem niezwykle profesjonalny zespół.
 • Wewnętrzne zaangażowanie w nasz zespół, ustalanie zasad umożliwiających rozwój zawodowy oparty na zaufaniu, elastyczności i samozapotrzebowaniu.
 • Ponad 150 tys. uczniów z satysfakcją na poziomie 98%
  • Zatrudnialność naszych studentów wynosi 99%
  • Międzynarodowy plan stypendialny
  • Od ponad 20 lat oferujemy nauczanie na najwyższym poziomie.
  • Pula ofert pracy i staży
  • Networking z profesjonalistami

Lokalizacje

 • Madrid

  Madrid, Hiszpania

  • Madrid

   Calle de Bernardino Obregón, 25, 28012, Madrid

   pytania